Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
4 adet
Disk Yuvası (3.5):
4 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Asus TUF Gaming GT502 Plus Bilgisayar Kasası Fiyatları

Asus GT502 PLUS TUF Gaming Tempered Glass White USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa 8.258,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 8268
ASUS TUF Gaming GT502 PLUS Temperli Cam USB Type-C Beyaz ATX Mid-Tower Gaming Kasa 8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 8399.00
Asus TUF Gaming GT502 Plus Temperli Cam ARGB Bilgisayar Kasası Beyaz

Satıcı: incehesap

8.774,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 8774.10
ASUS TUF Gaming GT502 Plus Panaromik Temperli Cam USB 3.2 ATX Beyaz Gaming Kasa 8.699,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 8709
ASUS TUF Gaming GT502 PLUS Temperli Cam USB Type-C Beyaz ATX Mid-Tower Gaming Kasa

Satıcı: incehesap

9.129,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 9129.00
ASUS TUF GAMING GT502 PLUS BEYAZ USB 3.2 TEMPERLİ CAM MidT ATX OYUNCU KASASI 9.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 9699.00
Asus TUF Gaming GT502 Plus Temperli Cam ARGB Bilgisayar Kasası Beyaz

Satıcı: gokkusagibilgisayar

10.720,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 10720.95
Asus TUF Gaming GT502 Fansız Beyaz ATX Oyuncu Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

11.589,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 11589.20
Asus Tuf Gaming GT502 Plus Panaromik Temperli Cam USB 3.2 Atx Beyaz Bilgisayar Kasası Fanlı 90DC0093-B19000

Satıcı: gokkusagibilgisayar | 2 yorum

11.653,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 11653.21
ASUS GT502 PLUS TUF GAMING CASE TG WHITE

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

12.182,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 12182.40
Novis Liora Asus Tuf Gaming GT502 Plus Panaromik Temperli Cam USB 3.2 Atx Beyaz Gaming Kasa

Satıcı: gokkusagibilgisayar

14.048,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 14048.33

Asus TUF Gaming GT502 Plus Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming GT502 Plus Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Asus TUF Gaming GT502 Plus Bilgisayar Kasası Siyah 7.845,00 TL
Asus TUF Gaming GT502 Plus Bilgisayar Kasası Beyaz 8.258,00 TL

Asus TUF Gaming GT502 Plus Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
4 adet
Yok
Var

Asus TUF Gaming GT502 Plus Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2x2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 4 adet
• Disk Yuvası (3.5) 4 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 285 mm
• Yükseklik 450 mm
• Derinlik 446 mm
• Ağırlık 11.9 kg
• Renk Beyaz

Asus TUF Gaming GT502 Plus Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.