Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
4 adet
Disk Yuvası (3.5):
4 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Asus TUF Gaming GT502 Plus Bilgisayar Kasası Fiyatları

Asus GT502 PLUS TUF Gaming Tempered Glass Siyah USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa 7.845,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7855
ASUS TUF Gaming GT502 PLUS Temperli Cam USB Type-C Siyah ATX Mid-Tower Gaming Kasa (90DC0090-B19010) 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 7999.00
Asus TUF Gaming GT502 Plus Fanlı ATX Oyuncu Kasası

Satıcı: incehesap

8.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 8129
Asus TUF Gaming GT502 PLUS Temperli Cam USB Type-C Siyah ATX Mid-Tower Gaming Kasa (90DC0090-B19010)

Satıcı: incehesap

8.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 8329.00
ASUS TUF Gaming GT502 Plus Panaromik Temperli Cam USB 3.2 ATX Siyah Gaming Kasa 8.299,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 8309
ASUS GT502 PLUS TUF GAMING CASE TG BLACK

Satıcı: incehesap

8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 8699.00
Asus TUF Gaming GT502 PLUS Temperli Cam USB Type-C Siyah ATX Mid-Tower Gaming Kasa (90DC0090-B19010)

Satıcı: Tebilon

9.004,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 9004.45
Asus Tuf Gaming Gt502 Plus Atx Siyah Gaming Kasa 90dc0090-b19010

Satıcı: gokkusagibilgisayar

9.741,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 9741.83
Asus Tuf Gaming GT502 Plus Panaromik Temperli Cam USB 3.2 Atx Siyah Bilgisayar Kasası Fanlı 90DC0090-B19010

Satıcı: gokkusagibilgisayar | 9 yorum

10.588,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 10588.95
Asus Gt502 Plus Tuf Gamıng Case Tg Black

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

11.257,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 11257.40
GT502 PLUS TUF GAMING CASE TG BLACK

Satıcı: UZMANLARPC

11.397,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

11 11397.90
Asus Tuf Gaming Gt502 Plus Usb 3.2 Argb Atx Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.420,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 11420.10
ASUS GT502 PLUS TUF GAMING CASE TG BLACK

Satıcı: Lowell Teknoloji

12.153,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

13 12153.14
Asus Gt502 Plus Tuf Gamıng Case Tg Black

Satıcı: azomik

12.236,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

14 12236.77
ASUS GT502 PLUS TUF GAMING CASE TG BLACK

Satıcı: Lowell Teknoloji

12.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 12489.00
Tuf Gaming GT502 Plus Fanlı Atx Oyuncu Kasası

Satıcı: Altes Grup

22.121,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

16 22121.26

Asus TUF Gaming GT502 Plus Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Asus TUF Gaming GT502 Plus Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Asus TUF Gaming GT502 Plus Bilgisayar Kasası Siyah 7.845,00 TL
Asus TUF Gaming GT502 Plus Bilgisayar Kasası Beyaz 8.258,00 TL

Asus TUF Gaming GT502 Plus Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
4 adet
Yok
Var

Asus TUF Gaming GT502 Plus Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2x2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 4 adet
• Disk Yuvası (3.5) 4 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 285 mm
• Yükseklik 450 mm
• Derinlik 446 mm
• Ağırlık 11.9 kg
• Renk Siyah

Asus TUF Gaming GT502 Plus Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.