Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
3 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Bitfenix Ceto Premium Edition 750W Bilgisayar Kasası Fiyatları

BITFENIX 750W 80+ BRONZE CETO PREMİUM Beyaz Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

5.824,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 5824.46
Bitfenix Ceto Premium White 750w 80+ Bronze Psu 4x120mm Frgb Fan Akak0btf0034

Satıcı: zmteknoloji

5.919,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5919.55
Bitfenix Ceto Premium White 750w 80+ Bronze Psu 4x120mm Frgb Fan Akak0btf0034

Satıcı: onlinealisverisyap

5.922,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5922.85
Bitfenix Ceto Premium White 750W 80+ Bronze PSU 4x120mm FRGB Fan ATX Temperli Cam Beyaz Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

5.999,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 5999.51
BitFenix Ceto Premium White 750W 80+ Bronze PSU 4x120mm FRGB Fan ATX Temperli Cam Beyaz Gaming (Oyun

Satıcı: onlinealisverisyap

6.116,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 6126.94
Bitfenix Ceto Premium White 750W 80+ Bronze Psu 4X120MM Frgb Fan Atx Temperli Cam Beyaz Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap | 2 yorum

6.201,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 6201.52
Bitfenix Bıtfenıx 750W 80+ Bronze Ceto Premium Beyaz Gaming Mid-Tower Pc Kasası - Siyah - 200 W

Satıcı: Hızlı Stok

8.584,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 8584.29
BitFenix 750W 80+ BRONZE CETO PREMİUM Beyaz Gaming Mid-Tower PC Kasası Bilgisayar Kasasi USB 3.2

Satıcı: Arey Teknoloji

8.883,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 8883.00

Bitfenix Ceto Premium Edition 750W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Bitfenix Ceto Premium Edition 750W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
Var

Bitfenix Ceto Premium Edition 750W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 3 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 220 mm
• Yükseklik 488 mm
• Derinlik 456 mm
• Ağırlık 6.9 kg
• Renk Beyaz

Bitfenix Ceto Premium Edition 750W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.