Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
3 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

BitFenix Ceto Premium Edition 750W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Bitfenix Ceto Premium Black 750W 80+ Bronze Psu 4X120MM Frgb Fan Atx Temperli Cam Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

5.314,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 5314.40
Bitfenix Ceto Premium Black 750w 80+ Bronze Psu 4x120mm Frgb Fan Akak0btf0033

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

5.372,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 5372.80
BITFENIX 750W 80+ BRONZE CETO PREMİUM Siyah Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

5.529,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 5529.72
Bitfenix Ceto Premium Black 750W 80+ Bronze Psu 4X120MM Frgb Fan Atx Temperli Cam Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Hepsiburada

5.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 5549.00
Bitfenix Ceto Premium Black 750w 80+ Bronze Psu 4x120mm Frgb Fan Akak0btf0033

Satıcı: onlinealisverisyap

5.622,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 5622.88
Bitfenix Ceto Premium Black 750W 80+ Bronze PSU 4x120mm FRGB Fan ATX Temperli Cam Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

5.696,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5696.18
Bıtfenıx 750W 80+ Bronze Ceto Premium Siyah Gaming Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

5.703,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 5703.10
Bitfenix Ceto Premium Black 750W 80+ Bronze PSU 4x120mm FRGB Fan ATX Temperli Cam Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: TNT Teknoloji

5.875,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5875.00

BitFenix Ceto Premium Edition 750W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

BitFenix Ceto Premium Edition 750W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
Var

BitFenix Ceto Premium Edition 750W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 3 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 220 mm
• Yükseklik 488 mm
• Derinlik 456 mm
• Ağırlık 6.9 kg
• Renk Siyah

BitFenix Ceto Premium Edition 750W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.