Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Corsair Frame 4500X RS-R ARGB Bilgisayar Kasası Fiyatları

Siyah Corsaır Frame 4500X Rs-R Argb Fanlı Panoramik Camlı Beyaz Mid-Tower CC-9011315-WW Bilgisayar Kasası - Yok

Satıcı: TEBİLON

8.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 8889.00
CORSAIR Frame 4500X RS-R ARGB panoramik cam orta kule bilgisayar kasası – InfiniRail fan montaj sistemi, iki 360 mm radyatör için uygun, GPU Anti-Sag, 3 x RS120R RGB LINK fan içerir – Siyah

Satıcı: TEBILON

9.254,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 9264.15
Corsair FRAME 4500X RS-R Siyah 3x120mm ARGB Fan Panoramik Temperli Cam USB 3.2 Mid Tower E-ATX Gaming Kasa (CC-9011314-WW) 10.042,97 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 10052.97
Corsaır Frame 4500X Rs-R Argb Tempered Glass Usb 3.2 Siyah E-Atx Mid Tower Kasa

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

10.272,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 10272.30
Corsair Corsaır Frame 4500X Rs-R Argb Fanlı Panoramik Camlı Mid-Tower CC-9011314-WW Bilgisayar Kasası - Siyah - Yok

Satıcı: PcKolik

10.384,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 10384.38
Corsair FRAME 4500X RS-R ARGB Fanlı Panoramik Camlı Mid-Tower Bilgisayar Kasası

Satıcı: Betaplus

10.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 10989.00
Corsair FRAME 4500X RS-R Siyah 3x120mm ARGB Fan Panoramik Temperli Cam USB 3.2 Mid Tower E-ATX Gaming Kasa (CC-9011314-WW)

Satıcı: Betaplus

11.077,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

7 11077.44
Corsaır Frame 4500X Rs-R Argb Fanlı Panoramik Camlı Mid-Tower Cc-9011314-Ww Bilgisayar Kasası

Satıcı: TEBİLON

11.287,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 11287.30
CORSAIR FRAME 4500X RS-R ARGB Fanlı Panoramik Camlı Mid-Tower CC-9011314-WW Bilgisayar Kasası

Satıcı: Tebilon

11.370,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 11370.85
Corsair FRAME 4500X RS-R ARGB Fanlı Panoramik Camlı Mid-Tower Bilgisayar Kasası

Satıcı: TEBİLON

11.872,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11872.87

Corsair Frame 4500X RS-R ARGB Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Corsair Frame 4500X RS-R ARGB Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Corsair Frame 4500X RS-R ARGB (CC-9011314-WW) Bilgisayar Kasası Siyah 8.889,00 TL
Corsair Frame 4500X RS-R ARGB (CC-9011315-WW) Bilgisayar Kasası Beyaz 9.254,15 TL

Corsair Frame 4500X RS-R ARGB Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
1 adet
Yok
Var

Corsair Frame 4500X RS-R ARGB Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model Frame 4500X RS-R ARGB
• Kasa Türü E-ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX E-ATX
• Kasa Materyali Temperli Cam Çelik Plastik
• Fan Kapasitesi 10 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 3 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm 140 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Sağ) 240 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 460 mm
• CPU Fan Yüksekliği 185 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler ARGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2x2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 246 mm
• Yükseklik 478 mm
• Derinlik 499 mm
• Renk Siyah

Corsair Frame 4500X RS-R ARGB Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.