Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
CORSAIR Frame 4500X RS-R ARGB panoramik cam orta kule bilgisayar kasası – InfiniRail fan montaj sistemi, iki 360 mm radyatör için uygun, GPU Anti-Sag, 3 x RS120R RGB LINK fan içerir – beyaz Satıcı: TEBILON
9.254,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 9264.15
Corsair FRAME 4500X RS-R Beyaz 3x120mm ARGB Fan Panoramik Temperli Cam USB 3.2 Mid Tower E-ATX Gaming Kasa (CC-9011315-WW)
10.042,97 TL + 199,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
39 dk önce
2 10052.97
Corsair FRAME 4500X RS-R ARGB Fanlı Panoramik Camlı Beyaz Mid-Tower Bilgisayar Kasası Satıcı: Betaplus
10.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
3 10989.00
Corsair FRAME 4500X RS-R Beyaz 3x120mm ARGB Fan Panoramik Temperli Cam USB 3.2 Mid Tower E-ATX Gaming Kasa (CC-9011315-WW) Satıcı: Betaplus
11.077,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
4 11077.44
Corsaır Frame 4500X Rs-R Argb Fanlı Panoramik Camlı Beyaz Mid-Tower Cc-9011315-Ww Bilgisayar Kasası
Satıcı: TEBİLON
11.287,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 11287.30
CORSAIR FRAME 4500X RS-R ARGB Fanlı Panoramik Camlı Beyaz Mid-Tower CC-9011315-WW Bilgisayar Kasası Satıcı: Tebilon
11.370,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 11370.85
Corsair FRAME 4500X RS-R ARGB Fanlı Panoramik Camlı Beyaz Mid-Tower Bilgisayar Kasası Satıcı: TEBİLON
11.872,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
7 11872.87
Siyah
8.889,00 TL
Beyaz
9.254,15 TL