Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
1 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Fazeon F17 1000W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Fazeon F17 1000W 80+ Bronze Pcıe Gen5.1 Argb 3X120MM Fanlı Atx Siyah Gamıng Kasa

Satıcı: Elmacık

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 7399.00
Fazeon F17 1000W 80+ Bronze Pcıe Gen5.1 Argb 3X120mm Fanlı Atx Siyah Gamıng Kasa

Satıcı: Elmacık

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 7299.00
FAZEON F17 1000W 80+ BRONZE PCIe Gen5.1 ARGB 3x120mm FANLI ATX SİYAH GAMING KASA

Satıcı: Elmacık

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 7499.00
FAZEON F17 1000W 80+ BRONZE PCIe Gen5.1 ARGB 3x120mm FANLI ATX SİYAH GAMING KASA

Satıcı: Elmacık

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 7599.00
FAZEON F17 1000W 80PLUS BRONZE GEN5 3x120mm ARGB Fanlı ATX Siyah Bilgisayar Kasası 7.709,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 7709.00
FAZEON F17 ATX Gaming Kasa, 1000W 80+ Bronze Güç Kaynağı, PCIe Gen5.1, ARGB Aydınlatmalı, 3x120mm Fanlı, Siyah

Satıcı: Elmacık

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 8009
FAZEON F17 1000W 80+ BRONZE PCIe Gen5.1 ARGB 3x120mm FANLI ATX SİYAH GAMING KASA

Satıcı: Elmacık

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 7999.00
Fazeon F17 1000W 80+ Bronze Pcıe Gen5.1 Tempered Glass Mesh Argb Usb 3.0 Siyah Atx Bilgisayar Kasasi

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

8.648,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 8648.90
FAZEON F17 1000W 80+ BRONZE PCIe Gen5.1 ARGB 3x120mm FANLI ATX SİYAH GAMING KASA

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

9.201,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 9201.00

Fazeon F17 1000W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Fazeon F17 1000W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Fazeon F17 1000W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
1 adet
Var

Fazeon F17 1000W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 1 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 215 mm
• Yükseklik 495 mm
• Derinlik 435 mm
• Renk Siyah

Fazeon F17 1000W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.