Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
1 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Fazeon F17 850W Bilgisayar Kasası Fiyatları

FAZEON F17 ATX Gaming Bilgisayar Kasası, 850W 80+ Bronze Güç Kaynağı, ARGB Aydınlatmalı 3x120mm Fan, Siyah, Temperli Cam Yan Panel

Satıcı: teknoartgaming

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 5009
Fazeon F17 850W 80+ Bronze Argb 3X120mm Fanlı Atx Siyah Gamıng Kasa

Satıcı: Elmacık

5.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 5439.00
Fazeon F17 850W 80+ Bronze Argb 3X120MM Fanlı Atx Siyah Gamıng Kasa

Satıcı: bakirkoyelectronics

5.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 5590.00
FAZEON F17 850W 80+ BRONZE ARGB 3x120mm FANLI ATX SİYAH GAMING KASA

Satıcı: Elmacık

5.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 5599.00
FAZEON F17 850W 80PLUS BRONZE 3x120mm ARGB Fanlı ATX Siyah Bilgisayar Kasası

Satıcı: Bakirkoyelectronics

5.610,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 5610.00
FAZEON F17 850W 80+ BRONZE ARGB 3x120mm FANLI ATX SİYAH GAMING KASA

Satıcı: Elmacık

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 5799.00
FAZEON F17 850W 80+ BRONZE ARGB 3x120mm FANLI ATX SİYAH GAMING KASA

Satıcı: Elmacık

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 5999.00
FAZEON F17 850W 80PLUS BRONZE 3x120mm ARGB Fanlı ATX Siyah Bilgisayar Kasası 6.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 6249.00
Fazeon F17 850W 80+ Bronze Tempered Glass Mesh Argb Usb 3.0 Siyah Atx Bilgisayar Kasasi

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

6.627,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 6627.00
FAZEON F17 850W 80+ BRONZE ARGB 3x120mm FANLI ATX SİYAH GAMING KASA

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

7.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 7050.00
Fazeon F17 Atx Gaming Bilgisayar Kasası, 850W 80+ Bronze Güç Kaynağı, Argb Aydınlatmalı 3X120MM Fan, Siyah, Temperli Cam Yan Panel - Acı Kahverengi - Option-1

Satıcı: Nacario

10.346,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 10346.42

Fazeon F17 850W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Fazeon F17 850W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Fazeon F17 850W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
1 adet
Var

Fazeon F17 850W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 1 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 215 mm
• Yükseklik 495 mm
• Derinlik 435 mm
• Renk Siyah

Fazeon F17 850W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.