Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

James Donkey Helix H800 550W Bilgisayar Kasası Fiyatları

James Donkey Helıx H800 4Xrbw Atx 550W Gamıng Kasa

Satıcı: Ucuz Sepet

3.452,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3452.60
JAMES DONKEY HELIX H800 4XRBW ATX 550W GAMING KASA

Satıcı: ZmTeknoloji

3.466,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

2 3466.90
James Donkey Helıx H800 4Xrbw Atx 550W Gamıng Kasa

Satıcı: ZmTeknoloji

3.499,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3499.30
James Donkey Helix H800 4xRainbow Fan Temperli Cam 550W 80+ Bronze ATX Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

3.563,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 3563.74
JAMES DONKEY HELIX H800 4XRBW ATX 550W GAMING KASA

Satıcı: UZMANLARPC

3.569,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 3569.58
James Donkey Helix H800 4xRainbow Fan Temperli Cam 550W 80+ Bronze ATX Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa 3.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 3629.00
James Donkey Helix H800 4xrainbow Fan Temperli Cam 550W 80+ Bronze Atx Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: 2A Market | 1 yorum

3.720,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 3720.73
James Donkey Helix H800 4xRainbow Fan Temperli Cam 550W 80+ Bronze ATX Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

3.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 3779.00
James Donkey Helix H800 4XRBW ATX 550W Gaming Kasa

Satıcı: incehesap

3.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 3949.00
James Donkey Helix H800 4xRainbow Fan Temperli Cam 550W 80+ Bronze ATX Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.995,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 3995.43
James Donkey Helix H800 4XRBW ATX 550W Gaming Kasa

Satıcı: SMALLMAN

4.057,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

11 4057.41
James Donkey Helix H800 4XRBW ATX 550W Gaming Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.109,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 4109.00
James Donkey Helıx H800 4xrbw Atx 550W Gamıng Kasa - Siyah - 200 W

Satıcı: Smallman

4.205,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

13 4205.20

James Donkey Helix H800 550W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

James Donkey Helix H800 550W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

James Donkey Helix H800 550W Bilgisayar Kasası 550 W 3.452,60 TL
James Donkey Helix H800 650W Bilgisayar Kasası 650 W 3.576,92 TL

James Donkey Helix H800 550W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Var

James Donkey Helix H800 550W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 200 mm
• Yükseklik 450 mm
• Derinlik 360 mm
• Ağırlık 5.7 kg
• Renk Siyah

James Donkey Helix H800 550W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.