Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

James Donkey Helix H800 650W Bilgisayar Kasası Fiyatları

JAMES DONKEY HELIX H800 4XRBW ATX 650W GAMING KASA

Satıcı: UZMANLARPC

3.576,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3576.92
JAMES DONKEY HELIX H800 4XRBW ATX 650W GAMING KASA

Satıcı: ZmTeknoloji

3.588,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 3588.93
James Donkey Helix H800 4xRainbow Fan Temperli Cam 650W 80+ Bronze ATX Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

3.689,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 3689.33
James Donkey Helix H800 4xRainbow Fan Temperli Cam 650W 80+ Bronze ATX Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa 3.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 3769.00
James Donkey Helix H800 4xrainbow Fan Temperli Cam 650W 80+ Bronze Atx Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Mod Teknoloji

3.836,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 3836.66
James Donkey Helix H800 4xRainbow Fan Temperli Cam 650W 80+ Bronze ATX Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

3.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 3929.00
James Donkey Helıx H800 4xrbw Atx 650w Gamıng Kasa

Satıcı: incehesap

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4099.00
James Donkey Helix H800 4xRainbow Fan Temperli Cam 650W 80+ Bronze ATX Siyah Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.121,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 4121.54
James Donkey Helıx H800 4xrbw Atx 650w Gamıng Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4239.00
James Donkey Helıx H800 4xrbw Atx 650W Gamıng Kasa - YOK

Satıcı: teknomevo

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 4499.00

James Donkey Helix H800 650W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

James Donkey Helix H800 650W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

James Donkey Helix H800 550W Bilgisayar Kasası 550 W 3.466,90 TL
James Donkey Helix H800 650W Bilgisayar Kasası 650 W 3.576,92 TL

James Donkey Helix H800 650W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Var

James Donkey Helix H800 650W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 200 mm
• Yükseklik 450 mm
• Derinlik 360 mm
• Ağırlık 5.7 kg
• Renk Siyah

James Donkey Helix H800 650W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.