Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

MSI MPG Pano 110R PZ Bilgisayar Kasası Fiyatları

Msı Mag Pano 110R Pz Temperli Cam 3X120MM 1X120MM Argb Fan Atx Panoramik Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: Cansın Market | 12 yorum

5.282,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 5282.40
MSI MAG PANO 110R PZ 4x120mm ARGB FANLI ATX SİYAH GAMING KASA

2 yorum

5.456,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 5456.15
Msı Mag Pano 110R Pz Temperli Cam 3X120MM 1X120MM Argb Fan Atx Panoramik Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: Hepsiburada | 12 yorum

6.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 6189.00
MSI MAG PANO 110R PZ Siyah 4x ARGB Fan USB 3.2 ATX Tower Gaming (Oyuncu) Kasa 6.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

4 6329.00
Msı Mag Pano 110r Pz Siyah 4x Argb Fan Usb 3.2 Atx Tower Gaming Akak0msı0041

Satıcı: magic

6.369,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 6369.09
Msi Mag Pano 110R PZ Temperli Cam 3X120Mm 1X120Mm Argb Fan ATX Panoramik Gaming Bilgisayar Kasası 6.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 6399.00
MSI MAG PANO 110R PZ Siyah 4x ARGB Fan USB 3.2 ATX Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

6.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 6399.00
MSI MAG PANO 110R PZ Siyah 4x ARGB Fan USB 3.2 ATX Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Magic Teknoloji

6.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 6500.00
MSI MAG PANO 110R PZ Siyah 4x ARGB Fan USB 3.2 ATX Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

6.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

9 6589.00
Msı Mag Pano 110r Pz Siyah 4x Argb Fan Usb 3.2 Atx Tower Gaming Akak0msı0041

Satıcı: incehesap

6.614,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 6614.10
MSI MAG PANO 110R PZ Siyah 4x120mm ARGB Fan Temperli Cam Mid Tower ATX Gaming Kasa 6.418,99 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 6428.99
Msı Mag Pano 110R Pz Usb 3.2 Argb Atx Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.682,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 6682.50
MSI MAG PANO 110R PZ ARGB PANORAMIK GAMING MID-TOWER PC KASASI BEYAZ

Satıcı: onlinealisverisyap

6.827,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 6827.68
MSI MAG PANO 110R PZ Siyah 4x ARGB Fan USB 3.2 ATX Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

6.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 6879.00
MSI MAG PANO 110R PZ Siyah 4x ARGB Fan USB 3.2 ATX Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.109,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

15 7109.13
Msı Mag Pano 110R Pz 4X120mm Argb Fanlı Atx Siyah Gamıng Kasa

Satıcı: MAESKO

7.391,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 7391.80
MSI MAG PANO 110R PZ 4X120MM ARGB FANLI ATX SİYAH GAMING KASA

Satıcı: ACF Teknoloji

8.915,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 8915.51
MSI MAG PANO 110R PZ Siyah 4x ARGB Fan USB 3.2 ATX Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

10.070,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

18 10070.78

MSI MPG Pano 110R PZ Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

MSI MPG Pano 110R PZ Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

MSI MPG Pano 110R PZ Bilgisayar Kasası Siyah 5.282,40 TL
MSI MPG Pano 110R PZ Bilgisayar Kasası Beyaz 5.499,00 TL

MSI MPG Pano 110R PZ Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Yok
Var

MSI MPG Pano 110R PZ Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2x2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan Kasa
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 225 mm
• Yükseklik 485 mm
• Derinlik 420 mm
• Renk Siyah

MSI MPG Pano 110R PZ Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.