Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

MSI MPG Pano 110R PZ Bilgisayar Kasası Fiyatları

Msı Mag Pano 110R Pz Argb Fanlı Beyaz Atx Oyuncu Kasası

Satıcı: tulparlife

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 5499.00
MSI MAG PANO 110R PZ WHITE 4x120mm ARGB FANLI ATX BEYAZ GAMING KASA

1 yorum

5.753,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5753.65
Msı Mag Pano 110R Pz Whıte Temperli Cam 3X120MM 1X120MM Argb Fan Atx Beyaz Panoramik Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 5 yorum

5.877,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 5877.69
Msı Mag Pano 110r Pz Whıte Atx Argb Oyuncu Kasası

Satıcı: Magic Teknoloji

5.899,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 5899.01
Msı Mag Pano 110R Pz Whıte Temperli Cam 3X120MM 1X120MM Argb Fan Atx Beyaz Panoramik Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: Hepsiburada | 5 yorum

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 6499.00
MSI MPG PANO 110R PZ White 4x ARGB Fan USB 3.2 ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa 6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 6499.00
MSI MAG PANO 110R PZ White Tempered Glass ARGB USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa 6.485,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6495
Msi Mag Pano 110R PZ Temperli Cam 3X120 mm 1X120 Argb Fan ATX Panoramik Gaming Bilgisayar Kasası Beyaz 6.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 6749.00
MSI MAG PANO 110R PZ White – Mid-Tower oyun bilgisayarı kasası – 400 mm uzunluğa kadar GPU'ları destekler, çıkarılabilir toz filtresi, USB 20 Gbit/s (Tip C), Back-Connect-ATX ve Micro-ATX

Satıcı: Amazon.com.tr

6.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

9 6779
MSI MPG PANO 110R PZ White 4x ARGB Fan USB 3.2 ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

6.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 6769.00
Msı Mpg Pano 110r Pz White 4x Argb Fan Usb 3.2 Atx Mid Tower Gaming Akak0msı0040

Satıcı: incehesap

6.785,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 6785.10
MSI MAG PANO 110R PZ ARGB PANORAMIK GAMING MID-TOWER PC KASASI BEYAZ

Satıcı: ZmTeknoloji

6.822,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

12 6822.53
MSI MAG PANO 110R PZ WHITE 4X120mm ARGB Fan Temperli Cam Mid Tower ATX Gaming Kasa 6.699,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 6709
Msı Mag Pano 110R Pz Argb Panoramık Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası Beyaz

Satıcı: ZmTeknoloji

6.960,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 6960.90
Msı Mpg Pano 110r Pz White 4x Argb Fan Usb 3.2 Atx Mid Tower Gaming Akak0msı0040

Satıcı: Tekramarket

6.981,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

15 6981.88
MAG PANO 110R PZ TEMPERLI CAM 3X120MM 1X120MM ARGB FAN ATX BEYAZ PANORAMIK GAMING BILGISAYAR KASASI

Satıcı: UZMANLARPC

7.058,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

16 7058.39
MSI MPG PANO 110R PZ White 4x ARGB Fan USB 3.2 ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

7.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

17 7059.00
MSI MPG PANO 110R PZ White 4x ARGB Fan USB 3.2 ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Tekramarket

7.060,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

18 7060.68
MSI MPG PANO 110R PZ White 4x ARGB Fan USB 3.2 ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Tekramarket

7.132,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

19 7132.00

MSI MPG Pano 110R PZ Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

MSI MPG Pano 110R PZ Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

MSI MPG Pano 110R PZ Bilgisayar Kasası Siyah 5.282,40 TL
MSI MPG Pano 110R PZ Bilgisayar Kasası Beyaz 5.499,00 TL

MSI MPG Pano 110R PZ Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Yok
Var

MSI MPG Pano 110R PZ Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2x2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan Kasa
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 225 mm
• Yükseklik 485 mm
• Derinlik 420 mm
• Renk Beyaz

MSI MPG Pano 110R PZ Bilgisayar Kasası İle En Çok Karşılaştırılan Bilgisayar Kasasları

MSI MPG Pano 110R PZ Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.