Anakart Uyumluluğu:
ATX
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
3 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Yok

Vento TA-K61 550W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Vento Ta-K61 Atx Siyah 550W

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

3.743,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3743.30
VENTO TA-K61 Mid Tower, 550W 80+ Siyah, ATX Kurumsal KASA

Satıcı: ZmTeknoloji

3.771,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

2 3771.96
Vento Ta-K61 Mid Tower, 550W 80+ Siyah, Atx Kurumsal Kasa

Satıcı: ZmTeknoloji

3.807,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3807.20
Vento TA-K61 550W Mid Tower ATX Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: Netsiparis

3.809,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 3809.17
VENTO TA-K61 550W Standart Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

3.829,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 3829.31
Vento TA-K61 550W USB 3.0 ATX Mid-Tower Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

3.942,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 3942.19
Vento TA-K61 550W USB 3.0 ATX Mid-Tower Kasa

Satıcı: netsipariş

3.943,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 3943.20
VENTO TA-K61 550W ATX SİYAH/GÜMÜŞ KASA

Satıcı: netsiparis

3.992,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 3992.64
Vento TA-K61 550W Mid Tower ATX Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: Uzmanlarpc

3.996,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 3996.92
Vento TA-K61 550W ATX Midi Tower Bilgisayar Kasası

Satıcı: netsiparis | 1 yorum

4.198,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 4198.30
Vento TA-K61 550W Kasa - Siyah - 550 W

Satıcı: teknostok

4.400,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 4400.29
VENTO TA-K61 550W ATX SİYAH/GÜMÜŞ KASA

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.596,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 4596.83

Vento TA-K61 550W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Vento TA-K61 550W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Vento TA-K61 550W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
3 adet
Var
Yok

Vento TA-K61 550W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 3 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Kasa
• Toz Filtresi Yok
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 180 mm
• Yükseklik 420 mm
• Derinlik 410 mm
• Renk Siyah

Vento TA-K61 550W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.