Anakart Uyumluluğu:
ATX
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
3 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Yok

Vento TA-K61 650W Bilgisayar Kasası Fiyatları

VENTO TA-K61 650W Standart Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

4.286,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 4286.89
Vento Ta-K61 650W Standart Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

4.336,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4336.40
Asus Vento TA-K61 Usb 3.0 Mıdı Tower Kasa 650W

Satıcı: Arslan Bilgisayar

4.379,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

3 4379.94
Vento - Ta-K61 Atx Siyah (650W)

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

4.380,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4380.90
VENTO TA-K61 650W 80+ Siyah-Gümüş Mid Tower ATX Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

4.412,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 4412.58
VENTO TA-K61 650W 80+ Siyah-Gümüş Mid Tower ATX Kasa

Satıcı: netsipariş

4.546,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 4546.60
VENTO TA-K61 650W ATX KASA

Satıcı: netsiparis

4.616,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 4616.16
Vento Ta-k61 650w Kasa

Satıcı: teknostok

4.710,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 4710.44
Vento TA-K61 650W Standart Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 5059.00
Vento 650W 80+ (TA-K61) Atx

Satıcı: teknodep

5.097,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 5097.59
VENTO TA-K61 Mid Tower, 650W 80+ Siyah, ATX Kurumsal KASA

Satıcı: MAESKO

6.498,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 6498.36

Vento TA-K61 650W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Vento TA-K61 650W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Vento TA-K61 650W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
3 adet
Var
Yok

Vento TA-K61 650W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 3 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Kasa
• Toz Filtresi Yok
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 180 mm
• Yükseklik 420 mm
• Derinlik 410 mm
• Renk Siyah

Vento TA-K61 650W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.