Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Vento VG3400S 650W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Vento VG3400S 650W RGB Temperli Cam USB 3.0 Mesh Atx Hyper Pro H3-650 80+ Bronze Gaming Kasa Siyah

Satıcı: techhouse

3.290,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3290.84
Vento Vg3400s 650W 80+ Temperli Cam Rgb Atx Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: BizdeBul

3.319,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3319.80
Vento VG3400S 650W 80+ Temperli Cam RGB ATX Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: bizdebul

3.320,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 3320.28
VENTO VG3400S 650W 80+ Bronze Mesh RGB 4X120mm Fanlı ATX Siyah Gamıng Kasa

Satıcı: Tech House | 6 yorum

3.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 3619.00
VENTO FSP VG3400S 650 80+ PSU ATX3.0 KASA

Satıcı: TechHouse

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3999.00
VENTO VG3400S 650W 80+ PSU GAMING KASA

Satıcı: incehesap

4.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 4169.00
VENTO VG3400S 650W 80+ Bronze Mesh RGB 4X120mm Fanlı ATX Siyah Gamıng Kasa

Satıcı: Hepsiburada | 6 yorum

4.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 4649.00
Vento VG3400S RGB 650W Tempered Glass Mesh USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa 4.619,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4629
VENTO 650W 80+ VG3400S Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

5.072,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 5072.45
Vento - Vg3400s Mid Tower, 650W 80+ Siyah, Temperli Cam, Rgb, Atx Gamıng Kasa

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

5.139,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 5139.50
VENTO VG3400S 650W 80+ PSU GAMING KASA

Satıcı: onlinealisverisyap

5.225,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 5225.60
VENTO 650W 80+ VG3400S Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

7.360,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 7360.20
VENTO VG3400S 650W 4x12CM RGB FAN ATX MESHED PANEL 2xUSB2.0/1xUSB3.0 SİYAH GAMING KASA

Satıcı: Hızlı Stok

7.531,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 7531.98

Vento VG3400S 650W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Vento VG3400S 650W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Vento VG3400S 650W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var

Vento VG3400S 650W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan Kasa
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 218 mm
• Yükseklik 447 mm
• Derinlik 385 mm
• Renk Siyah

Vento VG3400S 650W Bilgisayar Kasası İle En Çok Karşılaştırılan Bilgisayar Kasasları

Vento VG3400S 650W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.