Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Vento VG3400S Bilgisayar Kasası Fiyatları

Vento Vg3400s Temperli Cam Rgb Atx Bilgisayar Kasası

Satıcı: hobbyturkey

1.597,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1597.10
Vento VG3400S RGB Tempered Glass Mesh USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa 2.152,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 2162
VENTO VG3400S PSU YOK 4x12CM RGB FAN ATX MESHED PANEL 2xUSB2.0/1xUSB3.0 SİYAH GAMING KASA

Satıcı: onlinealisverisyap

2.894,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 2894.23
VENTO VG3400S PSU YOK 4x12CM RGB FAN ATX MESHED PANEL 2xUSB2.0/1xUSB3.0 SİYAH GAMING KASA

Satıcı: ZmTeknoloji

2.906,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 2906.50
Vento Vg3400s Psu Yok 4X12cm Rgb Fan Atx Meshed Panel 2Xusb2.0/1Xusb3.0 Sıyah Gamıng Kasa

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

2.930,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2930.00
Vento Vg3400s Temperli Cam Rgb Atx Bilgisayar Kasası

Satıcı: zmteknoloji

2.952,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 2952.89
Vento Vg3400s Temperli Cam Rgb Atx Bilgisayar Kasası

Satıcı: teknostok

3.026,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 3026.28
Vento VG3400S Psu Yok 4X12CM Rgb Fan Atx Meshed Panel 2xusb2.0/1xusb3.0 Siyah Gamıng Kasa

Satıcı: metaverse bilişim

3.256,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 3256.00
Binbir Göz Bilgisayar Vento VG3400S Psu Yok 4X12CM Rgb Fan Atx Meshed Panel 2xusb2.0/1xusb3.0 Siyah Gamıng Kasa

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

4.021,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 4021.67
VENTO VG3400S RGB Temperli Cam USB 3.0 Mesh Siyah ATX Hyper Pro H3-650 80+ Bronze Gaming Kasa 4.132,31 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 4142.31

Vento VG3400S Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Vento VG3400S Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Vento VG3400S Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Yok
Var

Vento VG3400S Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan Kasa
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 218 mm
• Yükseklik 447 mm
• Derinlik 385 mm
• Renk Siyah

Vento VG3400S Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.