Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Vento VG4200S 750W Bilgisayar Kasası Fiyatları

VENTO 750W 80+ VG4200S GAMING EATX PC KASASI

Satıcı: YEDİGÜN STORE

6.399,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

1 6409.9
Vento VG4200S RGB 750W GEN 5 ATX 3.0 Tempered Glass Mesh USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa 6.154,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 6164
VENTO 750W 80+ VG4200S GAMING EATX PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

6.207,63 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 6217.63
Vento VG4200S 750 W Gen5 ATX 3.0 Argb Bilgisayar Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

6.312,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 6312.80
Vento 750W 80+ Vg4200s Gen5 E-Atx Tower

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

6.393,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 6393.00
Vento 750W 80+ Vg4200s Gamıng Eatx Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

6.402,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 6402.70
Vento 750W 80+ (VG4200S) Gen5 E-Atx Tower

Satıcı: Hepsiburada

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 6499.00
Vento VG4200S 750 W Gen5 ATX 3.0 Argb Bilgisayar Kasası

Satıcı: Uzmanlarpc

6.591,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 6591.99
VENTO VG4200S Mid Tower, 750W 80+ Siyah, Temperli Cam, RGB, ATX GAMING KASA

Satıcı: Ptd Bilişim

6.886,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 6886.44
Vento Vg4200s Mid Tower, 750w 80+ Siyah, Temperli Cam, Rgb, Atx Gamıng Kasa

Satıcı: Teknoteg

7.312,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 7312.65
Vento VG4200S Mid Tower, 750W 80+ Siyah, Temperli Cam, Rgb, Atx Gamıng Kasa - Siyah

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

8.328,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 8328.03

Vento VG4200S 750W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Vento VG4200S 750W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var

Vento VG4200S 750W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 218 mm
• Yükseklik 470 mm
• Derinlik 454 mm
• Renk Siyah

Vento VG4200S 750W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.