Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Vento VG4200S 850W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Vento 850W 80+ (VG4200S) Gen5 E-Atx Tower

Satıcı: Hepsiburada

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 6999.00
Vento VG4200S RGB 850W GEN 5 ATX 3.0 Tempered Glass Mesh USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa 6.844,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 6854
VENTO 850W 80+ VG4200S GAMING EATX PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

7.192,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 7192.85
VENTO 850W 80+ VG4200S GAMING EATX PC KASASI

Satıcı: ZmTeknoloji

7.202,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 7202.16
Vento 850W 80+ Vg4200s Gamıng Eatx Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

7.348,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7348.30
Vento 850W 80+ Vg4200s Gamıng Eatx Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

7.419,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 7419.50
VENTO 850W 80 Vg4200S Gamıng Eatx Pc Kasası

Satıcı: KUANTUMSANAL

7.568,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 7568.88
VENTO VG4200S Mid Tower, 850W 80+ Siyah, Temperli Cam, RGB, ATX GAMING KASA

Satıcı: LowellTeknoloji

7.885,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 7885.66
Vento 850W 80+ (VG4200S) Gen5 E-Atx Tower

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.030,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 8030.64
Vento 850W 80+ VG4200S Gamıng Eatx Pc Kasası - Siyah - 200 W

Satıcı: Core Bilgisayar

10.268,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 10268.14

Vento VG4200S 850W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Vento VG4200S 850W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var

Vento VG4200S 850W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 218 mm
• Yükseklik 470 mm
• Derinlik 454 mm
• Renk Siyah

Vento VG4200S 850W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.