Anakart Uyumluluğu:
Fan Kapasitesi:
Disk Yuvası (2.5):
1 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var

Vento VS119S 300W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Vento VS119S 300W Mıcro Atx Kasa - Siyah - 300 W

Satıcı: sanaluygun

2.372,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 2372.10
VENTO 300W VS119S Standart Micro-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

2.397,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 2397.62
Vento Vs119s 300W Mıcro Atx Kasa

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

2.405,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

3 2405.50
Vento 300W Vs119s Standart Micro-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

2.431,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

4 2431.90
Vento 300w Vs119s Standart Micro-tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

2.435,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 2435.27
Vento 300w Vs119s Standart Micro-tower Pc Kasası

Satıcı: zmteknoloji

2.446,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 2446.94
VENTO VS119S 300W MICRO ATX KASA

Satıcı: onlinealisverisyap

2.472,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 2472.93
VENTO 300W VS119S Standart Micro-Tower PC Kasası

Satıcı: YEDİGÜN STORE

2.501,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 2511.52
VENTO VS119S 300W MICRO ATX KASA

Satıcı: LowellTeknoloji

2.593,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 2593.46
VENTO VS119S 300W MICRO ATX KASA

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.637,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 2637.44
Vento Vs119s Mid Tower, 300w Siyah, Atx Kurumsal Kasa

Satıcı: Teknoteg

2.640,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 2640.17
Ontech - Vento VS119S 300W Psu Mıcro Atx Kasa - Siyah

Satıcı: 724alsak

2.958,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 2958.62
VENTO VS119S 300W Siyah Mini Tower M-ATX Kasa

Satıcı: Hızlı Stok

3.182,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

13 3182.30

Vento VS119S 300W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Vento VS119S 300W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Vento VS119S 300W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 1 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 173 mm
• Yükseklik 370 mm
• Derinlik 350 mm
• Renk Siyah

Vento VS119S 300W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.