Anakart Uyumluluğu:
Fan Kapasitesi:
Disk Yuvası (2.5):
1 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var

Vento VS119S 400W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Vento Vs119s 400W Usb 3.2 Matx Micro Tower Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.894,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 2894.30
Vento Vs119s 400w Peak Mıcro Atx Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

2.995,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 2995.59
Vento Vs119s 400w Peak Mıcro Atx Kasa

Satıcı: LowellTeknoloji

3.025,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 3025.86
Vento 400W Peak 350W Gerçek Vs119s

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

3.041,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 3041.40
Vento VS119S 400W USB 3.2 mATX Micro Tower Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.083,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 3083.63
Vento VS119S 400W Peak Mıcro Atx Kasa - 400 W

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 3219.00
VENTO VS119S 400W 1x8CM/1x12CM MICRO ATX 2xUSB2.0/1xUSB3.0 SİYAH KASA

Satıcı: ZmTeknoloji

3.341,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 3341.50
VENTO VS119S 400W 1x8CM/1x12CM MICRO ATX 2xUSB2.0/1xUSB3.0 SİYAH KASA

Satıcı: onlinealisverisyap

3.497,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

8 3507.56
Vento VS119S 400W USB 3.2 mATX Micro Tower Siyah Kasa

Satıcı: YEDİGÜN STORE

3.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 3580.00
Vento Vs119s Mid Tower, Peak 400w Siyah, Atx Kurumsal Kasa

Satıcı: Teknoteg

3.613,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 3613.61
Vento VS119S 400W Siyah Mini Tower M-Atx Kasa - 200 W

Satıcı: Hızlı Stok

4.028,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 4028.01

Vento VS119S 400W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Vento VS119S 400W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Vento VS119S 400W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 1 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 173 mm
• Yükseklik 370 mm
• Derinlik 350 mm
• Renk Siyah

Vento VS119S 400W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.