Su Tüketimi:
9.9 lt
Sıcaklık Sayısı:
4
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
E
Kapasite:
Program Sayısı:

Electrolux ESA47210SW Bulaşık Makinesi (Beyaz) Fiyatları

Electrolux ESA47210SW 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: galateknoloji

19.715,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 19715.07
Electrolux Esa47210sw 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Gala Teknoloji

19.949,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 19949.60
Electrolux ESA47210SW 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: CarrefourSA

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 19999.00
Electrolux Esa47210sw 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Egeizo

20.170,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 20170.70
Electrolux ESA47210SW E enerji Sınıfı 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: gala iletişim | 56 yorum

20.413,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 20413.50
Electrolux ESA47210SW AirDry Oto Kapı Açarak Kurutan 8 Prog. E Sınıfı 13 Kişilik Inverter Bulaşık Makinesi

Satıcı: TrendShopXL

20.445,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 20445.00
Electrolux ESA47210SW E enerji Sınıfı 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: EGEİZO | 56 yorum

20.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 20460.00
Electrolux ESA47210SW 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

20.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 20599.00
Electrolux ESA47210SW 8 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

Satıcı: gizerler

20.896,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 20896.10
Electrolux ESA47210SW AirDry Oto Kapı Açarak Kurutan 8 Prog. E Sınıfı 13 Kişilik Inverter Bulaşık Makinesi

Satıcı: CarrefourSA

20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 20999.00
Electrolux ESA47210SW 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: CarrefourSA

25.479,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 25479.02
Electrolux ESA47210SW 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Teknosa

26.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 26199.00
Electrolux Esa47210sw Bulaşık Makinesi 26.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 26199.00
Electrolux-ESA47210SW 8 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi

Satıcı: ANKASTREGRUP

29.505,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 29515
Electrolux Esa47210Sw E Enerji Sınıfı 13 Kişilik 10 Programlı Bulaşık Makinesi Beyaz 29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

15 29999.00

Electrolux ESA47210SW Bulaşık Makinesi (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Electrolux ESA47210SW Bulaşık Makinesi Ürün Ailesi

Electrolux ESA47210SW Beyaz Bulaşık Makinesi Beyaz 19.715,07 TL
Electrolux ESA47210SX Gri Bulaşık Makinesi Gri 20.999,00 TL

Electrolux ESA47210SW Bulaşık Makinesi (Beyaz) Temel Özellikleri

9.9 lt
4
E

Electrolux ESA47210SW Bulaşık Makinesi (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kazan Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Filtre Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Bulanık Su Sensörü Var
• Sıcaklık Sayısı 4
• Diğer Özellikler BLDC Motor teknolojisi Otomatik Kapanma 10 Yıl Motor Garantisi

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var
• Parlatıcı Göstergesi Var
• Tuz Göstergesi Var

PROGRAMLAR

• Program Sayısı 8 program
• Program Seçimi Elektronik
• Ön Yıkama Var
• Yıkama Erteleme Var
• Maksimum Erteleme 24 saat

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 94 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Su Tüketimi 9.9 lt
• Ses Seviyesi 44 dB

SEPETLER

• Ayarlanabilir Üst Sepet Yüklü Ayarlanabilir

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 622 mm
• Ağırlık 42 kg

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var

Electrolux ESA47210SW Bulaşık Makinesi (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.