Su Tüketimi:
9.9 lt
Sıcaklık Sayısı:
4
Kullanım Tipi:
Enerji Sınıfı (A-G):
E
Kapasite:
Program Sayısı:

Electrolux ESA47210SX Bulaşık Makinesi (Gri) Fiyatları

Electrolux ESA47210SX 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: EGEİZO | 45 yorum

21.199,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 21199.35
Electrolux Esa47210Sx 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: CarrefourSA

20.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 20999.00
Electrolux Esa47210Sx 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Egeizo Dayanıklı Tüketim Malları

21.129,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 21129.00
Electrolux ESA47210SX 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: Veyisoğlu | 45 yorum

21.204,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 21204.00
Electrolux Esa47210sx 8 Programlı Bulaşık Makines

Satıcı: Egeizo

21.535,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 21535.70
Electrolux ESA47210SX AirDry Oto Kapı Açarak Kurutan 8 Prog. E Sınıfı 13 Kişilik Inox Inverter Bulaşık Makinesi

Satıcı: Egeizo İzmir-Manisa-Aydın

21.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 21649.00
Electrolux ESA47210SX 8 Programlı Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: VEYİSOĞLU

22.087,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 22087.50
Electrolux Esa47210sx Airdry E Enerji Sınıfı 8 Program 13 Kişilik Bulaşık Makinesi Inox

Satıcı: egeizo-izmir

22.142,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 22142.30
Electrolux ESA47210SX 8 Programlı Solo Bulaşık Makinesi

Satıcı: Pasacan

26.877,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 26877.00
Electrolux ESA47210SX AirDry Oto Kapı Açarak Kurutan 8 Prog. E Sınıfı 13 Kişilik Inox Inverter Bulaşık Makinesi

Satıcı: Ankastre Grup

27.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 27450.00
Electrolux Esa47210sx Bulaşık Makinesi 27.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 27699.00
Electrolux (911514096) ESA47210SX 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: CarrefourSA

28.419,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 28419.02
Electrolux Esa47210Sx E Enerji Sınıfı 13 Kişilik 10 Programlı Bulaşık Makinesi Inox 29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 29999.00
Electrolux (911514096) ESA47210SX 8 Programlı Bulaşık Makinesi

Satıcı: MEDIAMARKT

30.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

14 30000.00
Electrolux-ESA47210SX 8 Programlı Inox Bulaşık Makinesi

Satıcı: ANKASTREGRUP

31.540,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

15 31550

Electrolux ESA47210SX Bulaşık Makinesi (Gri) Fiyat Geçmişi

Electrolux ESA47210SX Bulaşık Makinesi Ürün Ailesi

Electrolux ESA47210SW Beyaz Bulaşık Makinesi Beyaz 19.715,07 TL
Electrolux ESA47210SX Gri Bulaşık Makinesi Gri 20.999,00 TL

Electrolux ESA47210SX Bulaşık Makinesi (Gri) Temel Özellikleri

9.9 lt
4
E

Electrolux ESA47210SX Bulaşık Makinesi (Gri) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Kazan Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Filtre Malzemesi Paslanmaz Çelik
• Bulanık Su Sensörü Var
• Sıcaklık Sayısı 4
• Diğer Özellikler BLDC Motor teknolojisi Otomatik Kapanma 10 Yıl Motor Garantisi

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var
• Parlatıcı Göstergesi Var
• Tuz Göstergesi Var

PROGRAMLAR

• Program Sayısı 8 program
• Program Seçimi Elektronik
• Ön Yıkama Var
• Yıkama Erteleme Var
• Maksimum Erteleme 24 saat

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 94 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) E
• Su Tüketimi 9.9 lt
• Ses Seviyesi 44 dB

SEPETLER

• Ayarlanabilir Üst Sepet Yüklü Ayarlanabilir

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 850 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 622 mm
• Ağırlık 42 kg

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var

Electrolux ESA47210SX Bulaşık Makinesi (Gri) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.