Enerji Sınıfı (A-G):
D
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
240 kWh
Ses Seviyesi:
35 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
7 kg/gün

Arçelik 278550 EB Buzdolabı (Beyaz) Fiyatları

Arçelik 278550 EB Fit Kombi No-Frost Buzdolabı

Satıcı: ErhanGülener

40.411,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 40411.80
Arçelik 278550 Eb Fit No Frost Buzdolabı

Satıcı: ErhanGülener

40.931,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 40931.80
Arçelik 278550 EB Fit Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Emre Pazarlama

43.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 43859.00
Arçelik 278550 Eb Fit Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Emre.Pazarlama | 6 yorum

43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 43999.00
Arçelik 278550 EB Fit Kombi No-Frost Buzdolabı

Satıcı: EmrePazarlama

44.410,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 44410.71
Arçelik 278550 Eb Fit Kombi No-Frost Buzdolabı

Satıcı: ErdemAvmArçelik

44.580,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 44580.90
Arçelik 278550 Eb Fit Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ÖZBALCI | 6 yorum

46.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 46500.00
Arçelik 278550 EB Fit Kombi No Frost Buzdolabı

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları

46.881,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 46881.36
Arçelik 278550 EB Fit Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Abdik Dayanıklı Tüketim Malları - Yetkili Satıcı

47.900,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 47900.52
Arçelik 278550 EB Fit Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Altın Mobilya

50.273,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 50273.07
Arçelik 278550 EB Fit Kombi No Frost Beyaz Buzdolabı 57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

11 57999.00

Arçelik 278550 EB Buzdolabı (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Arçelik 278550 EB Buzdolabı Ürün Ailesi

Arçelik 278550 EB Beyaz Buzdolabı Beyaz 40.411,80 TL
Arçelik 278550 EI Inox Buzdolabı Inox 48.360,00 TL

Arçelik 278550 EB Buzdolabı (Beyaz) Temel Özellikleri

D
240 kWh
35 dB
7 kg/gün

Arçelik 278550 EB Buzdolabı (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Dijital Ekran Var
• Buzdolabı Tipi Alttan Donduruculu
• Kullanım Tipi Solo
• Toplam Net Hacim 551 lt
• Diğer Özellikler Değiştirilebilir Kapı Yönü Tatil Modu Kahvaltılık Çekmecesi

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 1870 mm
• Genişlik 780 mm
• Derinlik 760 mm
• Ağırlık 105 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 401 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 150 lt
• Dondurma Kapasitesi 7 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Yıllık Enerji Tüketimi 240 kWh
• Ses Seviyesi 35 dB

Arçelik 278550 EB Buzdolabı (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.