Enerji Sınıfı (A-G):
D
Soğutma Sistemi:
Yıllık Enerji Tüketimi:
240 kWh
Ses Seviyesi:
35 dB
Soğutucu Net Hacmi:
Dondurucu Net Hacmi:
Toplam Net Hacim:
Dondurma Kapasitesi:
7 kg/gün

Arçelik 278550 EI Buzdolabı (Inox) Fiyatları

Arçelik 278550 Eı Fit No Frost Buzdolabı

Satıcı: ErhanGülener

47.819,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 47819.70
Arçelik 278550 EI 552 LT No Frost Buzdolabı

Satıcı: ÇELİKBAŞLARDTM

48.360,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 48360.00
Arçelik 278550 EI MaxiFit No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı

Satıcı: ErhanGülener

48.708,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 48708.75
Arçelik 278550 Eı Fit No Frost Buzdolabı

Satıcı: Altın Mobilya AS

50.301,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 50301.60
Arçelik 278550 EI MaxiFit Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: ErdemAvmArçelik | 18 yorum

51.047,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 51047.70
Arçelik 278550 EI MaxiFit Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Yaşar Mobilya Elektrikli Ev Aletleri | 18 yorum

51.149,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 51149.07
Arçelik 278550 EI Fit Kombi Tipi No Frost İnox Buzdolabı

Satıcı: Altın Mobilya

52.439,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 52439.08
Arçelik 278550 EI Fit Kombi Tipi No Frost İnox Buzdolabı

Satıcı: ÇEYİZ DÜNYASI-BAŞARAN

53.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 53300.00
Arçelik 278550 EI Fit Alttan Donduruculu Buzdolabı Inox

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

53.323,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

9 53323.20
Arçelik 278550 EI Fit Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

53.836,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 53836.50
Arçelik 278550 EI Fit Kombi Tipi No Frost İnox Buzdolabı

Satıcı: Birlik Dayanıklı İstanbul

59.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 59939.00
Arçelik 278550 El Fit No Frost Inox Buzdolabı 60.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

12 60919.00
Arçelik 278550 EI Fit Alttan Donduruculu Buzdolabı

Satıcı: gönülsokak

66.729,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

13 66729.28

Arçelik 278550 EI Buzdolabı (Inox) Fiyat Geçmişi

Arçelik 278550 EI Buzdolabı Ürün Ailesi

Arçelik 278550 EB Beyaz Buzdolabı Beyaz 40.354,38 TL
Arçelik 278550 EI Inox Buzdolabı Inox 47.819,70 TL

Arçelik 278550 EI Buzdolabı (Inox) Temel Özellikleri

D
240 kWh
35 dB
7 kg/gün

Arçelik 278550 EI Buzdolabı (Inox) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Inox
• Yükseklik 1870 mm
• Genişlik 780 mm
• Derinlik 760 mm
• Ağırlık 105 kg
• Kapı Sayısı 2 kapılı
• Kapı Raf Adedi 6 adet

SOĞUTUCU

• Soğutucu Net Hacmi 401 lt
• Soğutucu Raf Adedi 4 adet
• Kapı Açık Uyarısı Var
• Su&Buz Pınarı Yok
• Aydınlatma Var

DONDURUCU

• Dondurucu Net Hacmi 150 lt
• Dondurma Kapasitesi 7 kg/gün
• Hızlı Dondurma Var
• Soğutma Sistemi No-Frost
• Buzmatik Yok

PERFORMANS

• Enerji Sınıfı (A-G) D
• Yıllık Enerji Tüketimi 240 kWh
• Ses Seviyesi 35 dB

Arçelik 278550 EI Buzdolabı (Inox) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.