Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Yok
Zaman Erteleme:
Var

Beko CMXD 9120 S Çamaşır Makinesi (Gri) Fiyatları

Beko CMXD 9120 S 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

26.333,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 26333.00
Beko CMXD 9120 S 1200 Devir 9 KG Çamaşır Makinesi

Satıcı: kaanlarbeyazesya

26.780,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 26780.11
Beko CMXD 9120 S Çamaşır Makinesi

Satıcı: Aygünler dtm

26.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 26890.00
Beko CMXD 9120 S Çamaşır Makinesi

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 17 yorum

26.933,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 26933.00
Beko CMXD 9120 S 1200 Devir 9 KG Çamaşır Makinesi

Satıcı: aldemiras

27.155,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 27155.07
Beko CMXD 9120 S Çamaşır Makinesi

Satıcı: Aygünler | 17 yorum

27.156,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 27156.00
Beko CMXD 9120 S Çamaşır Makinesi 9 Kg

Satıcı: İstanbulankastre

27.840,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 27840.00
Beko CMXD 9120 S 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

28.645,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 28645.12
Beko CMXD 9120 S 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

29.579,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 29579.20
Beko Cmxd 9120 S Çamaşır Makinesi (10 yıl inverter motor garantili)

Satıcı: onlinebeko

32.164,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 32164.71

Beko CMXD 9120 S Çamaşır Makinesi (Gri) Fiyat Geçmişi

Beko CMXD 9120 S Çamaşır Makinesi Ürün Ailesi

Beko CMXD 9120 Beyaz Çamaşır Makinesi Beyaz 23.017,50 TL
Beko CMXD 9120 S Gri Çamaşır Makinesi Gri 26.333,00 TL

Beko CMXD 9120 S Çamaşır Makinesi (Gri) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Gri
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 580 mm
• Ağırlık 71 kg

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 49 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) A
• Su Tüketimi 49 lt
• Sıkma Sesi 72 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler Buharlı Temizleme Kazan Temizleme Takip Göstergesi
• Su Girişi Tek
• Dinamik Rezistans Var
• Deterjan Sistemi Var

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var
• Su Kesik Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var
• Dengesiz Yük Kontrolü Var
• Elektronik Su Kontrolü Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

KURUTMA

• Kurutma Yok

PROGRAMLAR

• Program Sayısı 15
• Zaman Erteleme Var
• Soğuk Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Süresi 14 dakika

Beko CMXD 9120 S Çamaşır Makinesi (Gri) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.