Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Yok
Zaman Erteleme:
Var

Beko CMXD 9120 Çamaşır Makinesi (Beyaz) Fiyatları

Beko CMXD 9120 9 kg Yıkama Kapasiteli Çamaşır Makinesi A Enerji Sınıfı 1200 Devir Hızı - Çok Renkli

Satıcı: Aygünler | 35 yorum

23.017,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 23017.50
Beko CMXD 9120 9 kg Yıkama Kapasiteli Çamaşır Makinesi A Enerji Sınıfı 1200 Devir Hızı - Çok Renkli

Satıcı: BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ | 35 yorum

23.075,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 23075.00
Beko CMXD 9120 1200 Devir 9 KG Çamaşır Makinesi

Satıcı: kaanlarbeyazesya

23.110,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 23110.50
Beko CMXD 9120 1200 Devir 9 KG Çamaşır Makinesi

Satıcı: aldemiras

23.182,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 23182.00
Beko Cmxd 9120 9 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: Güven Al

23.192,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 23192.00
Beko CMXD 9120 Çamaşır Makinesi

Satıcı: Aygünler dtm

23.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 23990.00
Beko CMXD 9120 Çamaşır Makinesi

Satıcı: ERDOĞANLAR DTM

24.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 24750.00
Beko Cmxd 9120 1200 Devir 9 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya

25.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 25090.00
Beko CMXD 9120 Çamaşır Makinesi

Satıcı: Onlinebeko

27.494,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 27494.20
Beko CMXD 9120 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

28.993,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 28993.05
Beko CMXD 9120 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: onlinebeko

30.089,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 30089.42

Beko CMXD 9120 Çamaşır Makinesi (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Beko CMXD 9120 Çamaşır Makinesi Ürün Ailesi

Beko CMXD 9120 Beyaz Çamaşır Makinesi Beyaz 23.017,50 TL
Beko CMXD 9120 S Gri Çamaşır Makinesi Gri 25.593,60 TL

Beko CMXD 9120 Çamaşır Makinesi (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 600 mm
• Derinlik 580 mm
• Ağırlık 71 kg

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 49 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) A
• Su Tüketimi 49 lt
• Sıkma Sesi 72 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler Buharlı Temizleme Kazan Temizleme Takip Göstergesi
• Su Girişi Tek
• Dinamik Rezistans Var
• Deterjan Sistemi Var

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var
• Su Kesik Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var
• Dengesiz Yük Kontrolü Var
• Elektronik Su Kontrolü Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

KURUTMA

• Kurutma Yok

PROGRAMLAR

• Program Sayısı 15
• Zaman Erteleme Var
• Soğuk Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Var
• Hızlı Yıkama Süresi 14 dakika

Beko CMXD 9120 Çamaşır Makinesi (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.