Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Yok

Bosch WGK264Z0TR Çamaşır Makinesi (Beyaz) Fiyatları

Bosch WGK264Z0TR 1400 Devir 11 KG Çamaşır Makinesi Beyaz

Satıcı: kapidakifirsat

34.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 34590.00
Bosch WGK264Z0TR 1400 Devir 11 kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: kapidakifirsat

34.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 34590.00
Bosch WGK264Z0TR 1400 Devir 11 KG Çamaşır Makinesi Beyaz

Satıcı: gurbuzgrup

34.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 34599.00
Bosch WGK264Z0TR Çamaşır Makinesi

Satıcı: Mila

34.812,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 34812.80
Bosch WGK264Z0TR 11 kg 1400 Devir Serie 6 Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: fırsatderyası | 180 yorum

35.340,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 35340.00
Bosch WGK264Z0TR 11 kg 1400 Devir Serie 6 Çamaşır Makinesi - Beyaz

Satıcı: tunahangrup | 180 yorum

35.990,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 35990.07
Bosch WGK264Z0TR 11 Kg 1400 Devir Serie 6 Beyaz Çamaşır Makinesi

Satıcı: Aslanbey DTM

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 37999.00
Bosch WGK264Z0TR 11 Kg 1400 Devir Serie 6 Beyaz Çamaşır Makinesi

Satıcı: Derya Home

37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 37999.00
Bosch Wgk264z0tr Serie 6 Çamaşir Makinesi 11 Kg Maks 1400 Dev/Dak Beyaz 37.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 37999.00
WGK264Z0TR

Satıcı: webdeteknoloji

42.274,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 42274.05

Bosch WGK264Z0TR Çamaşır Makinesi (Beyaz) Fiyat Geçmişi

Bosch WGK264Z0TR Çamaşır Makinesi Ürün Ailesi

Bosch WGK264Z0TR Beyaz Çamaşır Makinesi Beyaz 34.590,00 TL
Bosch WGK264ZRTR Siyah Çamaşır Makinesi Siyah 37.619,05 TL

Bosch WGK264Z0TR Çamaşır Makinesi (Beyaz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Beyaz
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 590 mm
• Ağırlık 72.4 kg

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 47 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) A
• Sıkma Sesi 73 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler LED Gösterge Sıcaklık Ayarı
• Su Girişi Tek
• Wi-Fi Desteği Var
• Köpük Tarama Var
• Kırışıklık Önleme Var
• Yük Sensörü Var
• Devir Sayısı Seçme Var

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var
• Dengesiz Yük Kontrolü Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

KURUTMA

• Kurutma Yok

Bosch WGK264Z0TR Çamaşır Makinesi (Beyaz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.