Kullanım Tipi:
Yıkama Kapasitesi:
Maksimum Sıkma Devri:
Kurutma:
Yok

Bosch WGK264ZRTR Çamaşır Makinesi (Siyah) Fiyatları

Bosch WGK264ZRTR 1400 Devir 11 kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: ASLANBEY DTM

37.619,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 37619.05
Bosch WGK264ZRTR Çamaşır Makinesi

Satıcı: Mila

39.191,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 39191.08
Bosch Wgk264zrtr 1400 Devir 11 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: Alya Teknoloji

39.447,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 39447.60
Bosch WGK264ZRTR 11 KG 1400 Devir Çamaşır Makinesi Antrasit

Satıcı: aslanbeydtm

39.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 39599.10
Bosch Wgk264zrtr 1400 Devir 11 Kg Çamaşır Makinesi

Satıcı: DORA EV ALETLERİ PLUS

39.959,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 39959.10
BOSCH WGK264ZRTR A Enerji Sınıfı 11 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi - Antrasit

Satıcı: Asya06 | 40 yorum

39.988,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 39988.14
BOSCH WGK264ZRTR A Enerji Sınıfı 11 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi - Antrasit

Satıcı: MRT BEYAZ EŞYA | 40 yorum

39.989,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 39989.07
Bosch WGK264ZRTR 11 KG 1400 Devir Çamaşır Makinesi Antrasit

Satıcı: kapidakifirsat

40.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 40500.00
Bosch WGK264ZRTR A Enerji Sınıfı 11 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: Aslanbey DTM

43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 43999.00
Bosch WGK264ZRTR A Enerji Sınıfı 11 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: webdeteknoloji XL

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 44999.00
BOSCH WGK264ZRTR A Enerji Sınıfı 11 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Satıcı: webdeteknoloji

46.074,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 46074.05
WGK264ZRTR

Satıcı: YİĞİT & SUCULAR GROUP

53.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 53740.00

Bosch WGK264ZRTR Çamaşır Makinesi (Siyah) Fiyat Geçmişi

Bosch WGK264ZRTR Çamaşır Makinesi Ürün Ailesi

Bosch WGK264Z0TR Beyaz Çamaşır Makinesi Beyaz 34.416,60 TL
Bosch WGK264ZRTR Siyah Çamaşır Makinesi Siyah 37.619,05 TL

Bosch WGK264ZRTR Çamaşır Makinesi (Siyah) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Siyah
• Yükseklik 845 mm
• Genişlik 598 mm
• Derinlik 590 mm
• Ağırlık 74.6 kg

PERFORMANS

• Yıllık Enerji Tüketimi (100 yıkama) 47 kWh
• Enerji Sınıfı (A-G) A
• Sıkma Sesi 73 dB

DİĞER ÖZELLİKLER

• Ek Özellikler LED Gösterge Sıcaklık Ayarı
• Su Girişi Tek
• Wi-Fi Desteği Var
• Köpük Tarama Var
• Kırışıklık Önleme Var
• Yük Sensörü Var
• Devir Sayısı Seçme Var

EMNİYET

• Su Taşma Emniyeti Var
• Çocuk Kilidi Var
• Dengesiz Yük Kontrolü Var

GÖSTERGELER

• Kalan Süre Göstergesi Var

KURUTMA

• Kurutma Yok

Bosch WGK264ZRTR Çamaşır Makinesi (Siyah) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.