Kullanım Alanı:
Dış Malzeme:
Laptop Kapasitesi:
Cep Kapama:
Fermuar
Ana Cep Sayısı:
3
Su Geçirmezlik:
Yok
Omuz Askısı:
Yok
Bağlama Kemeri:
Yok

Mack Office MCC-006 15.6" Sırt Çantası (15.6 inç) Fiyatları

Mack Office MCC-006 Laptop Sırt Çantası, Profesyonel Sırt Çantası, Kadınlar ve Erkekler için Bilgisayar Çantası, 15.6 inç Notebook Çantası, USB şarj bağlantılı, Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

806,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 816.79
Mack Mcc-006Bl 15.6" Offıce Notebook Sırt Çantası Lacivert

Satıcı: SMALLMAN

799,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 799.90
Mack MCC-006BL 15.6" Office USB Girişli Notebook Sırt Çantası Lacivert (Dahili USB Şarj Portu)

Satıcı: SMALLMAN

779,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 789.9
Mack BL 15.6" Office USB Girişli Notebook Sırt Çantası Lacivert

Satıcı: Smallman

869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 869.00
Mack Office MCC-006BL 15.6 inç Laptop Sırt Çantası, Mackbook Sırt Çantası, Bilgisayar ve Notebook Çantası, Kadın Erkek Bilgisayar İş Çantası, Üniversite Okul Çantası, Lacivert

Satıcı: Smallmantr

879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 889
Mack Mcc-006Bl 15.6" Office Usb Girişli Notebook Sırt Çantası Lacivert

Satıcı: Smallman

879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 879.00
Mack MCC-006 15.6" Office USB Girişli Notebook Sırt Çantası

Satıcı: EMC Bilişim ve Teknoloji

896,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 896.43
Mack MCC-006 15.6" OFFICE Notebook Sırt Çantası Siyah

Satıcı: Aykstore | 906 yorum

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 899.00
Mack Mcc-006 15.6" Office Usb Girişli Notebook Sırt Çantası

Satıcı: EMC-BİLİŞİM-VE-TEKN.

929,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 929.07
Mack MCC-006 15.6" OFFICE USB GİRİŞLİ NOTEBOOK SIRT ÇANTASI SİYAH

Satıcı: Teknoloji Market Bilgisayar

939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 939.00
Mack Mcc-006 15.6" Office Usb Girişli Notebook Sırt Çantası Siyah

Satıcı: ukRon

979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 979.00
Mack Mcc-006bl 15.6" Office Notebook Sırt Çantası 1.099,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1109
Mack Notebook Sırt Çantası 15.6 İnç Mcc-006 Siyah USB şarj

Satıcı: asyaon

1.121,43 TL + Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

13 1131.43
Mack Mcc-006 15.6" Office Siyah Notebook Sırt Çantası 1.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 1209
Mack Mcc-006 15.6 Inç Office Usb Girişli Notebook Sırt Çantası Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

1.277,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 1277.80
Mack Mcc-006 15.6 Offıce Notebook Sırt Çantası Siyah

Satıcı: Net Aksesuar Bilişim

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

16 1599.00

Mack Office MCC-006 15.6" Sırt Çantası (15.6 inç) Fiyat Geçmişi

Mack Office MCC-006 15.6" Sırt Çantası Ürün Ailesi

Mack Office MCC-006 15.6 15.6 inç 799,90 TL
Mack Office MCC-007 17.3 17.3 inç 1.057,50 TL

Mack Office MCC-006 15.6" Sırt Çantası (15.6 inç) Temel Özellikleri

Fermuar
3
Yok
Sırt Desteği:
Yok
Yan Mataralık:
Yok
Tutma Sapı:
Var

Mack Office MCC-006 15.6" Sırt Çantası (15.6 inç) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Laptop Kapasitesi 15.6 inç
• Renk Siyah
• Cep Kapama Fermuar
• Yan Mataralık Yok
• Sırt Desteği Yok
• Bağlama Kemeri Yok
• Tutma Sapı Var
• Omuz Askısı Yok
• Ayarlanabilir Omuz Askısı Yok

Mack Office MCC-006 15.6" Sırt Çantası (15.6 inç) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.