Kullanım Alanı:
Dış Malzeme:
Laptop Kapasitesi:
Cep Kapama:
Fermuar
Ana Cep Sayısı:
3
Su Geçirmezlik:
Var
Omuz Askısı:
Yok
Bağlama Kemeri:
Yok

Mack Office MCC-007 17.3" Laptop Çantası (17.3 inç) Fiyatları

Mack MCC-007 17.3" Office USB Girişli Notebook Sırt Çantası Siyah

Satıcı: Smallman

1.057,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 1057.50
Mack MCC-007 17.3" Office USB Girişli Notebook Sırt Çantası Siyah

Satıcı: onmarktr

1.117,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1117.00
Mack MCC-007 17.3" Office USB Girişli Notebook Sırt Çantası Siyah

Satıcı: SMALLMAN

1.093,14 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1103.14
Mack MCC-007 17.3" Office USB Girişli Notebook Sırt Çantası Siyah

Satıcı: Smallman | 906 yorum

1.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 1169.00
Mack MCC-007 17.3" Office USB Girişli Notebook Sırt Çantası Siyah

Satıcı: Mavilim Elektronik

1.229,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 1229.25
Mack Mcc-007 17.3" Office Siyah Notebook Sırt Çantası 1.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1309
Mack MCC-007 17.3" Office USB Girişli Notebook Sırt Çantası Siyah

Satıcı: Sahra

1.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 1350.00
Mack Mcc-007 17.3 Inç Office Usb Girişli Notebook Sırt Çantası Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

1.353,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1353.00
Mack MCC-007 17.3" Office USB Girişli Notebook Sırt Çantası Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 906 yorum

1.598,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 1598.61
Mack Mcc-007 17.3 Offıce Notebook Sırt Çantası Siyah

Satıcı: Net Aksesuar Bilişim

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 1799.00
Norino MACK MCC-007 17.3" OFFICE USB GİRİŞLİ NOTEBOOK SIRT ÇANTASI SİYAH 540 x 270 Beden

Satıcı: Nonni

2.513,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 2513.85

Mack Office MCC-007 17.3" Laptop Çantası (17.3 inç) Fiyat Geçmişi

Mack Office MCC-007 17.3" Laptop Çantası Ürün Ailesi

Mack Office MCC-006 15.6 15.6 inç 799,90 TL
Mack Office MCC-007 17.3 17.3 inç 1.057,50 TL

Mack Office MCC-007 17.3" Laptop Çantası (17.3 inç) Temel Özellikleri

Fermuar
3
Var
Yok
Sırt Desteği:
Yok
Yan Mataralık:
Yok
Tutma Sapı:
Var

Mack Office MCC-007 17.3" Laptop Çantası (17.3 inç) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model Office
• Çanta Tipi Laptop Çantası
• Kullanım Alanı Sırt
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Dış Malzeme Tekstil
• Ana Cep Sayısı 3
• Laptop Gözü Var
• Su Geçirmezlik Var
• Diğer Özellikler USB Giriş

TASARIM

• Laptop Kapasitesi 17.3 inç
• Renk Siyah
• Cep Kapama Fermuar
• Yan Mataralık Yok
• Sırt Desteği Yok
• Bağlama Kemeri Yok
• Tutma Sapı Var
• Omuz Askısı Yok
• Ayarlanabilir Omuz Askısı Yok

Mack Office MCC-007 17.3" Laptop Çantası (17.3 inç) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.