Kullanım Alanı:
Dış Malzeme:
Laptop Kapasitesi:
Cep Kapama:
Fermuar
Ana Cep Sayısı:
2
Su Geçirmezlik:
Yok
Omuz Askısı:
Yok
Bağlama Kemeri:
Yok

Samsonite Qibyte 16N-01-004 14.1" Laptop Çantası (14.1 inç) Fiyatları

Samsonite 16N-01-004 Qibyte Notebook Sırt Çantası, 14.1", Mavi

Satıcı: Amazon.com.tr

4.352,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 4362.1
Samsonite 16N-01-004 13"14.1 Qibyte Notebook Sırt Çantası Mavi

Satıcı: SMALLMAN

4.308,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 sn önce

2 4308.56
Samsonite 16N-01-004 14.1" Qibyte Notebook Sırt Çantası Mavi

Satıcı: Hepsiburada | 68 yorum

4.352,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 4352.10
Samsonite Qibyte 16N-01-004 14.1' Notebook Sırt Çantası

Satıcı: SMALLMAN

4.402,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 4402.10
Samsonite Qibyte 16N-01-004 14.1' Notebook Sırt Çantası

Satıcı: netsipariş

4.426,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 4426.40
Samsonite 16N-01-004 13"14.1 Qibyte Notebook Sırt Çantası Mavi

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 4699.00
Samsonite 16N-01-004 Qibyte Notebook Sırt Çantası 14.1" - Mavi 4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 4699.00
Samsonite 16N-01-004 13"14.1 Qibyte Notebook Sırt Çantası Mavi

Satıcı: Smallman

4.884,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 4884.00
Samsonite 16N-01-004 14.1 Inç Qibyte Notebook Sırt Çantası Mavi

Satıcı: NETSİPARİS

5.512,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 5512.80
Samsonite 14.1 Qibyte Notebook Sırt Çantası Mavi 16N-01-004 - YOk

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

6.154,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 6154.01
Samsonite 16N-01-004 14.1 Inç Qibyte Notebook Sırt Çantası Mavi

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 6299.00

Samsonite Qibyte 16N-01-004 14.1" Laptop Çantası (14.1 inç) Fiyat Geçmişi

Samsonite Qibyte 16N-01-004 14.1" Laptop Çantası Ürün Ailesi

Samsonite Qibyte 16N-01-004 14.1" Laptop Çantası (14.1 inç) Temel Özellikleri

Fermuar
2
Yok
Sırt Desteği:
Yok
Yan Mataralık:
Yok
Tutma Sapı:
Var

Samsonite Qibyte 16N-01-004 14.1" Laptop Çantası (14.1 inç) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model Qibyte
• Çanta Tipi Laptop Çantası
• Kullanım Alanı Sırt
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Dış Malzeme Tekstil
• Ana Cep Sayısı 2
• Laptop Gözü Var
• Su Geçirmezlik Yok
• Diğer Özellikler Taşıma Askısı

TASARIM

• Genişlik 305 mm
• Yükseklik 440 mm
• Derinlik 185 mm
• Ağırlık 800 gr
• Laptop Kapasitesi 14.1 inç
• Renk Siyah Mavi
• Cep Kapama Fermuar
• Yan Mataralık Yok
• Sırt Desteği Yok
• Bağlama Kemeri Yok
• Tutma Sapı Var
• Omuz Askısı Yok
• Ayarlanabilir Omuz Askısı Yok

Samsonite Qibyte 16N-01-004 14.1" Laptop Çantası (14.1 inç) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.