Kullanım Alanı:
Dış Malzeme:
Laptop Kapasitesi:
Cep Kapama:
Fermuar
Ana Cep Sayısı:
2
Su Geçirmezlik:
Yok
Omuz Askısı:
Yok
Bağlama Kemeri:
Yok

Samsonite Qibyte 16N-01-006 17.3" Laptop Çantası (17.3 inç) Fiyatları

Samsonite 16N-01-006 Qibyte Notebook Sırt Çantası, 17.3", Mavi

Satıcı: Amazon.com.tr

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

1 4709
Samsonite 16N-01-006 17.3" Qibyte Notebook Sırt Çantası Mavi

Satıcı: SMALLMAN

5.167,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5167.39
Samsonite 16n-01-006 17.3" Qibyte Notebook Sırt Çantası

Satıcı: onmarktr

5.481,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 5481.00
Samsonite 16N-01-006 17.3" Qibyte Notebook Sırt Çantası Mavi Polyester Malzeme ile Koruma Sağlar

Satıcı: RanaTek | 40 yorum

5.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 5500.00
Samsonite Qibyte 16N-01-006 17.3' Notebook Sırt Çantası

Satıcı: Mavilim Elektronik

5.826,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 5826.70
Samsonite Qibyte 16N-01-006 17.3' Notebook Sırt Çantası

Satıcı: SMALLMAN

6.074,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 6074.88
Samsonite 16n-01-006 17.3" Qibyte Notebook Sırt Çantası

Satıcı: Smallman

6.193,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 6193.00
Samsonite 16N-01-006 17.3" Qibyte Notebook Sırt Çantası, Laptop Sırt Çantası Mavi

Satıcı: Smallman

6.490,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6490.71
Samsonite 16N-01-006 17.3" Qibyte Notebook Sırt Çantası, Laptop Sırt Çantası Mavi

Satıcı: Teknomeda

6.603,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6603.30
Samsonite 16N-01-006 Qibyte Notebook Sırt Çantası 17.3"- Mavi 7.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 7659.00
Samsonite 16N-01-006 17.3 Inç Qibyte Notebook Sırt Çantası Mavi

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

7.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 7699.00

Samsonite Qibyte 16N-01-006 17.3" Laptop Çantası (17.3 inç) Fiyat Geçmişi

Samsonite Qibyte 16N-01-006 17.3" Laptop Çantası Ürün Ailesi

Samsonite Qibyte 16N-01-006 17.3" Laptop Çantası (17.3 inç) Temel Özellikleri

Fermuar
2
Yok
Sırt Desteği:
Yok
Yan Mataralık:
Yok
Tutma Sapı:
Var

Samsonite Qibyte 16N-01-006 17.3" Laptop Çantası (17.3 inç) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model Qibyte
• Çanta Tipi Laptop Çantası
• Kullanım Alanı Sırt
• Kullanıcı Tipi Unisex
• Dış Malzeme Tekstil
• Ana Cep Sayısı 2
• Laptop Gözü Var
• Su Geçirmezlik Yok
• Diğer Özellikler Taşıma Askısı

TASARIM

• Genişlik 340 mm
• Yükseklik 505 mm
• Derinlik 230 mm
• Ağırlık 900 gr
• Laptop Kapasitesi 17.3 inç
• Renk Siyah Mavi
• Cep Kapama Fermuar
• Yan Mataralık Yok
• Sırt Desteği Yok
• Bağlama Kemeri Yok
• Tutma Sapı Var
• Omuz Askısı Yok
• Ayarlanabilir Omuz Askısı Yok

Samsonite Qibyte 16N-01-006 17.3" Laptop Çantası (17.3 inç) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.