Kişi Sayısı:
Parça Sayısı:
Seri:
Yüzey Tipi:
Makinede Yıkanabilme:
Var
Malzeme Tipi:
Paslanmaz Çelik
Sap Tipi:
Sap Formu:

Nehir Dalyan 72 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

Nehir Dalyan Sade 72 Parça Büyük Aile Takımı

Satıcı: elura

3.929,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 3929.86
Nehir Dalyan 12 Kişlik 72 Parça Bıçaklı Kaşık Çatal Takımı

Satıcı: Kuzey Pazarlama

4.398,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 4398.89
Nehir Dalyan Sade 12 Kişilik 72 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Satıcı: Elura Store

4.727,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 4737.25
Nehir Dalyan Sade 12 Kişilik 72 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Satıcı: vella

5.556,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 5556.46
Nehir Dalyan Sade 72 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Satıcı: Elis Concept

5.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 5580.00
Nehir Dalyan Sade 12 Kişilik 72 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı 5.559,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5569.9
Dalyan Sade 72 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Satıcı: Elura Store

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 5709
Nehir Dalyan 72 Parça Çatal Kaşık Takımı - Çatal Kaşık Bıçak Seti

Satıcı: Emrezüccaciye

5.699,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 5699.40
Nehir Dalyan 12 Kişlik 72 Parça Bıçaklı Kaşık Çatal Takımı

Satıcı: Burak Züccaciye

5.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 5849.00
Nehir Dalyan 12 Kişlik 72 Parça Bıçaklı Kaşık Çatal Takımı 6.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6149.00
Nehir Dalyan 72 Parça Çatal Kaşık Takımı Paslanmaz Çelik 12 Kişilik Şık Tasarım - Gri

Satıcı: ELURA | 6 yorum

6.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 6200.00
Nehir Dalyan 12 Kişlik 72 Parça Bıçaklı Kaşık Çatal Takımı

Satıcı: Burak Züccaciye

6.249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 6259
Dalyan 72 Parça Çatal Kaşık Takımı - Çatal Kaşık Bıçak Seti

Satıcı: hergünuygun

6.656,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 6666
Ecovibe Nehir Dalyan 12 Kişilik 72 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı - Option-1

Satıcı: TeknoCanMarketing

10.969,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

14 10969.12

Nehir Dalyan 72 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyat Geçmişi

Nehir Dalyan 72 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Ürün Ailesi

Nehir Dalyan 72 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Temel Özellikleri

Seri:
Var
Paslanmaz Çelik
Sandık/Çanta:

Nehir Dalyan 72 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TAKIM İÇERİĞİ

• Yemek Çatalı 12 Adet
• Yemek Kaşığı 12 Adet
• Yemek Bıçağı 12 Adet
• Tatlı Çatalı 12 Adet
• Tatlı Kaşığı 12 Adet
• Çay/Kahve Kaşığı 12 Adet

Nehir Dalyan 72 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.