Kişi Sayısı:
Parça Sayısı:
Seri:
Yüzey Tipi:
Makinede Yıkanabilme:
Var
Malzeme Tipi:
Paslanmaz Çelik
Sap Tipi:
Sap Formu:

Nehir Dalyan Kutulu 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

Nehir Dalyan Sade 12 Kişilik 84 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Satıcı: Kuzey Pazarlama

5.193,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 5193.00
Nehir Dalyan Sade 12 Kişilik 84 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı Gümüş

Satıcı: HappyCenter

5.545,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5545.16
Nehir Dalyan Sade 12 Kişilik 84 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Satıcı: FırsatDünyası

5.766,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 5776.41
Dalyan Sade 12 Kişilik 84 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Satıcı: FırsatDünyası

6.029,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6029.10
Nehir Dalyan Sade 12 Kişilik 84 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı Çelik

Satıcı: kuzeypazarlama

6.066,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6066.93
Nehir Dalyan Sade 84 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Seti

Satıcı: Kuzey Pazarlama

6.869,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 6869.90
Nehir Dalyan Sade 12 Kişilik 84 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı 6.872,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6882.9
Nehir Dalyan Sade 84 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Seti

Satıcı: Burak Züccaciye

7.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 7249.00
Nehir Dalyan Sade 12 Kişilik 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı 7.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 7649.00
Nehir Dalyan Sade 84 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Seti

Satıcı: Burak Züccaciye

7.749,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 7759
Nehir Dalyan Sade Siyah Sedef 84 Parça Çatal Kaşık Takımı - Yok

Satıcı: Burak Züccaciye

8.093,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 8093.00
Nehir Dalyan Sade Siyah Sedef 84 Parça Çatal Kaşık Takımı 8.527,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 8527.00
DALYAN SADE 84 PARÇA KUTULU ÇATAL KAŞIK BIÇAK TAKIMI

Satıcı: hergünuygun

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

13 9009
Esmo Home Nehir Dalyan Sade 12 Kişilik 84 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı - Option-1

Satıcı: Aytugstore

11.889,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

14 11889.44

Nehir Dalyan Kutulu 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyat Geçmişi

Nehir Dalyan Kutulu 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Ürün Ailesi

Nehir Dalyan Kutulu 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Temel Özellikleri

Seri:
Var
Paslanmaz Çelik
Sandık/Çanta:

Nehir Dalyan Kutulu 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TAKIM İÇERİĞİ

• Yemek Çatalı 12 Adet
• Yemek Kaşığı 12 Adet
• Yemek Bıçağı 12 Adet
• Tatlı Çatalı 12 Adet
• Tatlı Kaşığı 12 Adet
• Tatlı Bıçağı 12 Adet
• Çay/Kahve Kaşığı 12 Adet

Nehir Dalyan Kutulu 84 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.