Kişi Sayısı:
Parça Sayısı:
Seri:
Yüzey Tipi:
Makinede Yıkanabilme:
Var
Malzeme Tipi:
Paslanmaz Çelik
Sap Tipi:
Sap Formu:

Nehir Lalezar Sade Bıçaksız 60 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

Nehir Lalezar Sade 60 Parça 12 Kişilik Bıçaksız Çatal Kaşık Seti

Satıcı: Happy Center

3.807,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 3807.21
Nehir lalezar çatal kaşık takımı seti -60 prç.kaşık çatal seti

Satıcı: emre züccaciye

3.844,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 3844.00
Nehir Lalezar Sade 12 Kişilik 60 Parça Kutulu Çatal Kaşık Takımı Gümüş

Satıcı: kuzeypazarlama

3.853,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 3853.18
Nehir Lalezar Sade 12 Kişilik 60 Parça Kutulu Çatal Kaşık Takımı

Satıcı: Kuzey Pazarlama

3.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3879.00
Nehir Lalezar Sade 12 Kişilik 60 Parça Çatal Kaşık Takımı

Satıcı: HappyCenter

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 3899.00
Nehir Lalezar Sade 60 Parça 12 Kişilik Bıçaksız Çatal Kaşık Seti

Satıcı: Burakzüccaciye

4.031,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 4031.20
Nehir Lalezar Sade 12 Kişilik 60 Parça Kutulu Çatal Kaşık Takımı 4.099,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4109.9
Nehir Lalezar Çatal Kaşık Takımı Seti -60 Prç.Kaşık Çatal Seti

Satıcı: emre züccaciye

4.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 4500
Nehir Lalezar Sade 60 Parça 12 Kişilik Bıçaksız Çatal Kaşık Seti 4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 4699.00
Lalezar Çatal Kaşık Takımı 60 Parça

Satıcı: hergünuygun

5.198,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 5208.96
Lalezar 60 Parça Sade Çatal Kaşık Seti 12 Kişilik Bıçaksız Set

Satıcı: hergünuygun

6.238,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 6248.96
Storemax Nehir Lalezar 12 Kişilik 60 Parça Çatal Kaşık Takımı - 000-Siyah

Satıcı: ZEMİRA

9.175,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 9175.98

Nehir Lalezar Sade Bıçaksız 60 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyat Geçmişi

Nehir Lalezar Sade Bıçaksız 60 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Ürün Ailesi

Nehir Lalezar Sade Bıçaksız 60 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Temel Özellikleri

Seri:
Var
Paslanmaz Çelik
Sandık/Çanta:

Nehir Lalezar Sade Bıçaksız 60 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TAKIM İÇERİĞİ

• Yemek Çatalı 12 Adet
• Yemek Kaşığı 12 Adet
• Tatlı Çatalı 12 Adet
• Tatlı Kaşığı 12 Adet
• Çay/Kahve Kaşığı 12 Adet

Nehir Lalezar Sade Bıçaksız 60 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.