Kişi Sayısı:
Parça Sayısı:
Seri:
Yüzey Tipi:
Makinede Yıkanabilme:
Var
Malzeme Tipi:
Paslanmaz Çelik
Sap Tipi:
Sap Formu:

Nehir Lalezar Sade Kutulu 72 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

Nehir Lalezar Sade 12 Kişilik 72 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı Gri

Satıcı: kuzeypazarlama

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 4599.00
Nehir Lalezar Sade 12 Kişilik 72 Parça Kutulu Çatal Kaşık Bıçak Takımı Gümüş

Satıcı: cornella

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4799.00
Nehir Lalezar Çatal Kaşık Bıçak Takımı Seti -72 Prç.kaşık Çatal Bıçak Seti

Satıcı: Emrezüccaciye

5.057,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

3 5057.50
Nehir Lalezar Sade 72 Parça 12 Kişilik Bıçaklı Çatal Kaşık Seti

Satıcı: emre züccaciye

5.276,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 5276.00
Nehir Lalezar Sade 72 Parça 12 Kişilik Bıçaklı Çatal Kaşık Seti

Satıcı: Burakzüccaciye

5.352,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 5352.70
LALEZAR SADE 72 PARÇA KUTULU ÇATAL KAŞIK BIÇAK TAKIMI

Satıcı: Elura Store

5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 5409
Nehir Lalezar Sade 72 Parça 12 Kişilik Bıçaklı Çatal Kaşık Seti

Satıcı: Burak Züccaciye

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 5999.00
Nehir Lalezar Sade 72 Parça 12 Kişilik Bıçaklı Çatal Kaşık Seti 6.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6249.00
Nehir Lalezar Sade 72 Parça 12 Kişilik Bıçaklı Çatal Kaşık Seti

Satıcı: Burak Züccaciye

6.449,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6459

Nehir Lalezar Sade Kutulu 72 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyat Geçmişi

Nehir Lalezar Sade Kutulu 72 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Ürün Ailesi

Nehir Lalezar Sade Kutulu 72 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Temel Özellikleri

Seri:
Var
Paslanmaz Çelik
Sandık/Çanta:

Nehir Lalezar Sade Kutulu 72 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TAKIM İÇERİĞİ

• Yemek Çatalı 12 Adet
• Yemek Kaşığı 12 Adet
• Yemek Bıçağı 12 Adet
• Tatlı Çatalı 12 Adet
• Tatlı Kaşığı 12 Adet
• Çay/Kahve Kaşığı 12 Adet

Nehir Lalezar Sade Kutulu 72 Parça Çatal Kaşık Bıçak Takımı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.