Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Bey Çay Export 1000 gr Fiyatları

Bey Çay Export Siyah Dökme Çay 1 KG

Satıcı: caylimani

467,10 TL

(467,10 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 467.10
BEY ÇAY Export 1 Kg X 10 Adet

Satıcı: SEPETUM TOPTAN

3.645,00 TL

(364,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3645.00
BEY ÇAY Export 1 Kg X 10 Adet

Satıcı: Rize Çay Sepeti

3.650,00 TL

(365,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3650.00
BEY ÇAY EXPORT 1 KG X 10 ADET

Satıcı: KOKLEA STORE

3.720,00 TL

(372,00 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3730
BEY ÇAY Export 1 Kg X 6 Adet

Satıcı: Rize Çay Sepeti

2.240,00 TL

(373,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2240.00
BEY ÇAY Export 1 Kg X 6 Adet

Satıcı: SEPETUM TOPTAN

2.245,00 TL

(374,17 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2245.00
Beyçay Export Çay 10 x 1 KG

Satıcı: caylimani

3.770,10 TL

(377,01 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 3770.10
BEY ÇAY Export 1 Kg X 6 Adet

Satıcı: AY GIDA TİCARET

2.340,00 TL

(390,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2340.00
BEY ÇAY Export 1 Kg X 10 Adet

Satıcı: AY GIDA TİCARET

3.940,00 TL

(394,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3940.00
Beyçay Export Çay 10 x 1 KG

Satıcı: BEYÇAY

4.018,50 TL

(401,85 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 4018.50
BEY ÇAY Export 1 Kg X 10 Adet

Satıcı: BEY ÇAY

4.465,00 TL

(446,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4465.00
BEY ÇAY Export 1 Kg X 6 Adet

Satıcı: BEY ÇAY

2.682,00 TL

(447,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2682.00
BEY ÇAY Export 1 Kg

Satıcı: Rize Çay Sepeti

490,00 TL

(490,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 490.00
BEY ÇAY Export 1 Kg

Satıcı: SEPETUM TOPTAN

495,00 TL

(495,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 495.00

Bey Çay Export 1000 gr Fiyat Geçmişi

Bey Çay Export 1000 gr Ürün Ailesi

Bey Çay Export 500 gr Çay 500 gr 349,00 TL(336,00 TL/kg)
Bey Çay Export 1000 gr Çay 1 kg 467,10 TL(364,50 TL/kg)

Bey Çay Export 1000 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Bey Çay Export 1000 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Bey Çay Export 1000 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.