Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Bey Çay Export 500 gr Fiyatları

BEY ÇAY Export 500 Gr

Satıcı: ÇAYLİMANI

349,00 TL

(698,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 349.00
BEY ÇAY Export 500 gr X 20 Paket 500 gr

Satıcı: Rize Çay Sepeti

3.360,00 TL

(336,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3360.00
BEY ÇAY Export 500 gr X 20 Paket 500 gr

Satıcı: SEPETUM TOPTAN

3.365,00 TL

(336,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3365.00
Bey Çay Export 500 gr X 20 Paket 500 gr

Satıcı: Rize Çay Sepeti

3.419,91 TL

(341,99 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 3419.91
BEY ÇAY EXPORT 500 GR x 10 ADET

Satıcı: KOKLEA STORE

1.917,00 TL

(383,40 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1927
Bey Çay Export 500 Gr X 6 Paket

Satıcı: Rize Çay Sepeti

1.169,91 TL

(389,97 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 1169.91
Bey Çay Export Çay 10 x 500 G

Satıcı: caylimani

1.984,50 TL

(396,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 1984.50
Bey Çay Export Siyah Çay 10 x 500 G

Satıcı: caylimani

1.984,50 TL

(396,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 1984.50
Bey Çay Export 500 Gr X 20 Paket 500 Gr

Satıcı: Çaylimanı

4.013,10 TL

(401,31 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 4013.10
BEY ÇAY Export 500 Gr X 6 Paket

Satıcı: Rize Çay Sepeti

1.230,00 TL

(410,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1230.00
BEY ÇAY Export 500 Gr X 6 Paket

Satıcı: SEPETUM TOPTAN

1.235,00 TL

(411,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1235.00
Bey Çay Export Çay 10 x 500 G

Satıcı: BEYÇAY

2.070,00 TL

(414,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 2070.00
Bey Çay Export 500 gr X 20 Paket 500 gr

Satıcı: Çaylimanı

4.185,00 TL

(418,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 4185.00
BEY ÇAY Export 500 gr X 10 Adet

Satıcı: SEPETUM TOPTAN

2.130,00 TL

(426,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 2130.00
BEY ÇAY Export 500 Gr X 3 Paket

Satıcı: Rize Çay Sepeti

670,00 TL

(446,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 670.00
BEY ÇAY Export 500 gr X 10 Adet

Satıcı: AY GIDA TİCARET

2.240,00 TL

(448,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 2240.00
BEY ÇAY Export 500 gr X 10 Adet

Satıcı: BEY ÇAY

2.300,00 TL

(460,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 2300.00
BEY ÇAY EXPORT 500 g X 10 ADET

Satıcı: BEY ÇAY

2.301,00 TL

(460,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

18 2311
BEY ÇAY Export 500 Gr X 3 Paket

Satıcı: SEPETUM TOPTAN

695,00 TL

(463,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 695.00
Bey Çay Export 500 Gr X 3 Paket

Satıcı: Rize Çay Sepeti

719,91 TL

(479,94 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

20 719.91

Bey Çay Export 500 gr Fiyat Geçmişi

Bey Çay Export 500 gr Ürün Ailesi

Bey Çay Export 500 gr Çay 500 gr 349,00 TL(336,00 TL/kg)
Bey Çay Export 1000 gr Çay 1 kg 467,10 TL(364,50 TL/kg)

Bey Çay Export 500 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Bey Çay Export 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Bey Çay Export 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.