Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Bey Çay Süzme Filiz 500 gr Fiyatları

BEY ÇAY Süzme Filiz 500 Gr

Satıcı: SEPETUM TOPTAN

334,00 TL

(668,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 334.00
Bey Çay Süzme Filiz Çay 10 x 500 G

Satıcı: caylimani

2.141,10 TL

(428,22 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 2141.10
Bey Çay 10 Adet Süzme Filiz 500 Gr %100 Rize Çayı

Satıcı: Çaylimanı

2.213,10 TL

(442,62 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 2213.10
BEY ÇAY 10 Adet Bey çay Süzme Filiz 500 Gr %100 Rize Çayı

Satıcı: SEPETUM TOPTAN

2.285,00 TL

(457,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2285.00
BEY ÇAY Süzme Filiz 500 gr X 2 Adet

Satıcı: SEPETUM TOPTAN

555,00 TL

(555,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 555.00
BEY ÇAY Süzme Filiz 500 gr X 2 Adet

Satıcı: ÇAYLİMANI

575,00 TL

(575,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 575.00
BEY ÇAY Süzme Filiz 500 gr X 2 Adet

Satıcı: Abdullah Ekşioğlu

600,00 TL

(600,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 600.00
BEY ÇAY Süzme Filiz 500 Gr

Satıcı: Rize Çay Sepeti

335,00 TL

(670,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 335.00
BEY ÇAY Süzme Filiz 500 Gr

Satıcı: ÇAYLİMANI

345,00 TL

(690,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 345.00
BEY ÇAY Süzme Filiz 500 gr

Satıcı: SEPETUM TOPTAN

399,00 TL

(798,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 399.00

Bey Çay Süzme Filiz 500 gr Fiyat Geçmişi

Bey Çay Süzme Filiz 500 gr Ürün Ailesi

Bey Çay Süzme Filiz 500 gr Çay 500 gr 334,00 TL(428,22 TL/kg)
Bey Çay Süzme Filiz 5000 gr Çay 5 kg 1.941,00 TL(388,20 TL/kg)

Bey Çay Süzme Filiz 500 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Bey Çay Süzme Filiz 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Bey Çay Süzme Filiz 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.