2.1 (1 oy) / Yorum Yaz
Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Bey Çay Süzme Filiz 5000 gr Fiyatları

BEY ÇAY Ekstra Süzme Filiz 5000 Gr

Satıcı: SEPETUM TOPTAN

1.941,00 TL

(388,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1941.00
Bey Çay Ekstra Süzme Filiz 5000 Gr

Satıcı: Rize Çay Sepeti

1.943,91 TL

(388,78 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 1943.91
BEY ÇAY Ekstra Süzme Filiz 5000 Gr

Satıcı: Rize Çay Sepeti

1.945,00 TL

(389,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1945.00
BEY ÇAY Beyçay Süzme Filiz 5 Kg Mayıs Çayı %100 Rize Çayı %100 Mayıs Çayı

Satıcı: SEPETUM TOPTAN

1.969,90 TL

(393,98 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1969.90
BEY ÇAY Beyçay Süzme Filiz 5 Kg Mayıs Çayı %100 Rize Çayı %100 Mayıs Çayı

Satıcı: Rize Çay Sepeti

1.975,00 TL

(395,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1975.00
BEY ÇAY Süzme Filiz Ekstra 5 Kg x 2 AD. (10KG) SEPETUM TOPTAN

Satıcı: Rize Çay Sepeti

4.100,00 TL

(410,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4100.00
BEY ÇAY Süzme Filiz Ekstra 5 Kg x 2 AD. (10KG) SEPETUM TOPTAN

Satıcı: SEPETUM TOPTAN

4.115,00 TL

(411,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4115.00
Bey Çay Süzme Filiz Siyah Dökme Çay 5 KG

Satıcı: caylimani

2.115,00 TL

(423,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 2115.00
BEY ÇAY Ekstra Süzme Filiz Çay 5 Kg X 4 Ad. (20KG) Sepetum Toptan

Satıcı: SEPETUM TOPTAN

8.920,00 TL

(446,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 8920.00
Bey Çay Süzme Filiz Siyah Dökme Çay 5 KG

Satıcı: BEYÇAY

2.262,60 TL

(452,52 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 2262.60
BEY ÇAY Süzme Filiz Ekstra 5kg

Satıcı: SEPETUM TOPTAN

2.285,00 TL

(457,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2285.00

Bey Çay Süzme Filiz 5000 gr Fiyat Geçmişi

Bey Çay Süzme Filiz 5000 gr Ürün Ailesi

Bey Çay Süzme Filiz 500 gr Çay 500 gr 334,00 TL(428,22 TL/kg)
Bey Çay Süzme Filiz 5000 gr Çay 5 kg 1.941,00 TL(388,20 TL/kg)

Bey Çay Süzme Filiz 5000 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Bey Çay Süzme Filiz 5000 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Bey Çay Süzme Filiz 5000 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.