Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Çaykur Hediyelik Çay 400 gr Fiyatları

Çaykur Present Hediyelik Siyah Dökme Çay 400 G

Satıcı: caykurshop

317,61 TL

(794,03 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 317.61
Çaykur Present Hediyelik Çay 4 Adet 400 gr.

Satıcı: Çaylimanı

1.215,00 TL

(759,38 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 1215.00
Çaykur Hediyelik Çay 400 G 2 Adet

Satıcı: Çaykur Shop

621,90 TL

(777,38 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 621.90
Çaykur Rize Hediyelik Çay 400G X 3 Adet

Satıcı: Çaylimanı

968,40 TL

(807,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 968.40
Çaykur Hediyelik Çay 400 G 2 Adet

Satıcı: Çaylimanı

661,50 TL

(826,88 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 661.50
Çaykur Rize Hediyelik 400 gr

Satıcı: Çaykur Shop

352,90 TL

(882,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 352.90
Çaykur Present Hediyelik Çay 4 adet 400 gr

Satıcı: Taş-Ay Perakende

1.450,00 TL

(906,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1450.00
Çaykur Hediyelik Çay 400Gr ( Present )

Satıcı: Çaylimanı

396,90 TL

(992,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 396.90
Çaykur Hediyelik Siyah Çay, 400Gr

Satıcı: Çaylimanı

436,50 TL

(1.091,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 436.50
Caykur HEDİYELİK 400 GR.

Satıcı: ODK TR

448,00 TL

(1.120,00 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 458
Çaykur Present Hediyelik Siyah Dökme Çay 400 G

Satıcı: caylimani

459,00 TL

(1.147,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 459.00
Çaykur Nostalji Çay Serisi 400 Gr (Hediyelik)

Satıcı: MURATÜNLÜ

500,00 TL

(1.250,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 510
Çaykur Anadolu Filiz Çayı 400Gr Hediyelik (3X)

Satıcı: Çaylimanı

635,40 TL

(1.588,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 635.40

Çaykur Hediyelik Çay 400 gr Fiyat Geçmişi

Çaykur Hediyelik Çay 400 gr Ürün Ailesi

Çaykur Hediyelik Rize Çayı 500 Gr Çay 500 gr 269,95 TL(434,45 TL/kg)
Çaykur Hediyelik Çay 400 gr Çay 400 gr 317,61 TL(759,38 TL/kg)

Çaykur Hediyelik Çay 400 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Çaykur Hediyelik Çay 400 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Çaykur Hediyelik Çay 400 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.