Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Çaykur Hediyelik Rize Çayı 500 Gr Fiyatları

Çaykur Rize Hediyelik Çay 500 G

Satıcı: getpo

269,95 TL

(539,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 269.95
Çaykur HEDİYELİK RİZE ÇAYI 500 GR. 15 ADET (7.5 KİLOGRAM)

Satıcı: Bolkoy

3.258,40 TL

(434,45 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 3258.40
Çaykur Rize Hediyelik Siyah Dökme Çay 20 x 500 G

Satıcı: kaytika

4.350,05 TL

(435,01 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 4350.05
Çaykur Rize Hediyelik Siyah Dökme Çay 12 x 500 G

Satıcı: kaytika

2.611,55 TL

(435,26 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 2611.55
Çaykur Rize Hediyelik Siyah Dökme Çay 15 x 500 G

Satıcı: kaytika

3.267,05 TL

(435,61 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 3267.05
Caykur Hediyelik Rize Çayı 500 Gr - 5 Adet

Satıcı: Rizenintadı

1.100,00 TL

(440,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 1110
Çaykur Rize Hediyelik Siyah Dökme Çay 8 x 500 G

Satıcı: kaytika

1.785,95 TL

(446,49 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 1785.95
Çaykur Hediyelik Rize Çayı 500 Gr. 15 Adet (7.5 Kilogram)

Satıcı: PETFOR

3.351,00 TL

(446,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 3351.00
Çaykur Hediyelik Rize Çayı 500 Gr - 5 Adet

Satıcı: Bolkoy

1.132,95 TL

(453,18 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 1132.95
Çaykur Hediyelik Rize Çayı 500 Gr - 5 Adet

Satıcı: Çaykur Shop

1.137,90 TL

(455,16 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 1137.90
Çaykur Rize Hediyelik Siyah Dökme Çay 6 x 500 G

Satıcı: kaytika

1.367,95 TL

(455,98 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 1367.95
Çaykur Rize Hediyelik Siyah Dökme Çay 4 x 500 G

Satıcı: kaytika

921,45 TL

(460,73 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 921.45
Çaykur Rize Hediyelik Çayı 500 Gr X 3 Adet

Satıcı: BU ADAM

711,90 TL

(474,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

13 711.90
Çaykur Rize Hediyelik Çayı 500 gr. x 15 Adet

Satıcı: PETFOR

3.586,00 TL

(478,13 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

14 3586.00
Çaykur Rize Hediyelik Çayı 500 gr. x 15 Adet

Satıcı: Çaylimanı

3.586,50 TL

(478,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

15 3586.50
Hediyelik Rize Çayı 500 Gr - 5 Adet

Satıcı: kaytika

1.199,00 TL

(479,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

16 1209
Çaykur HEDİYELİK RİZE ÇAYI 500 GR. 15 ADET (7.5 KİLOGRAM)

Satıcı: Çayla Gıda

3.600,00 TL

(480,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

17 3600.00
Çaykur Rize Çayı Hediyelik 500 Gr X 5 Adet

Satıcı: kaytika

1.206,20 TL

(482,48 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

18 1206.20
Çaykur Hediyelik Rize Çayı 500 Gr - 5 Adet

Satıcı: kaytika

1.219,00 TL

(487,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

19 1219.00
Çaykur Rize Hediyelik Çayı 500 Gr X 15 Adet

Satıcı: Bolkoy

3.699,45 TL

(493,26 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

20 3699.45
Çaykur Hediyelik Rize Çayı 500 Gr. 6 Adet (3 Kilogram)

Satıcı: PETFOR

1.503,00 TL

(501,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

21 1503.00
Çaykur RİZE ÇAYI HEDİYELİK 500 GR 3 ADET

Satıcı: Çaykur Shop

751,90 TL

(501,27 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

22 751.90
Çaykur Hediyelik Rize Çayı 500 Gr. 6 Adet (3 Kilogram)

Satıcı: Çaylimanı

1.503,90 TL

(501,30 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

23 1503.90
Çaykur RİZE ÇAYI HEDİYELİK 500 GR 3 ADET

Satıcı: Bolkoy

752,20 TL

(501,47 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

24 752.20
Çaykur Rize Hediyelik Çayı 500 Gr X 3 Adet

Satıcı: kaytika

757,70 TL

(505,13 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

25 757.70
Çaykur Rize Çayı Hediyelik 500 Gr*5 Adet

Satıcı: Çaylimanı

1.282,50 TL

(513,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

26 1282.50
Çaykur Hediyelik Rize Çayı 500 gr. - 5 Adet

Satıcı: PETFOR

1.286,00 TL

(514,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

27 1286.00
Çaykur Hediyelik Rize Çayı 500 gr. - 5 Adet

Satıcı: Çaylimanı

1.287,00 TL

(514,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

28 1287.00
Çaykur Hediyelik Rize Çay 500 Gr 4 Adet

Satıcı: PETFOR

1.031,00 TL

(515,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

29 1031.00
Çaykur Hediyelik Rize Çay 500 Gr 4 Adet

Satıcı: Çaylimanı

1.031,40 TL

(515,70 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

30 1031.40
Çaykur RİZE ÇAYI HEDİYELİK 500 GR 3 ADET

Satıcı: kaytika

779,95 TL

(519,97 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

31 779.95
Çaykur RİZE ÇAYI HEDİYELİK 500 GR 6 ADET

Satıcı: Bolkoy

1.599,45 TL

(533,15 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

32 1599.45
Çaykur Rize Hediyelik Siyah Dökme Çay 8 x 500 G

Satıcı: caylimani

2.146,50 TL

(536,63 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

33 2146.50
Çaykur Rize Çayı Hediyelik 500 Gr X 2 Adet

Satıcı: kaytika

537,40 TL

(537,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

34 537.40
Çaykur Rize Hediyelik Siyah Dökme Çay 500 G

Satıcı: getpo

269,95 TL

(539,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

35 269.95
Çaykur Rize Çayı Hediyelik 500 Gr - 6 Adet

Satıcı: Rizenintadı

1.633,20 TL

(544,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

36 1633.20
Çaykur Rize Hediyelik Siyah Dökme Çay 4 x 500 G

Satıcı: caylimani

1.134,00 TL

(567,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

37 1134.00
Çaykur Rize Çayı Hediyelik 500 Gr

Satıcı: kaytika

317,20 TL

(634,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

38 317.20
Çaykur Rize Çayı Hediyelik 500G

Satıcı: Araz Et Şarküteri

392,50 TL

(785,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

39 392.50
Çaykur Rize Hediyelik Çay 500 Gr

Satıcı: MARKET CİMRİSİ

444,10 TL

(888,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

40 444.10
Hediyelik Rize Çayı 500gr 2x Adet

Satıcı: İSTANBUL SAĞLIK ÜRÜNLERİ

750,00 TL

(1.500,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

41 760

Çaykur Hediyelik Rize Çayı 500 Gr Fiyat Geçmişi

Çaykur Hediyelik Rize Çayı 500 Gr Ürün Ailesi

Çaykur Hediyelik Rize Çayı 500 Gr Çay 500 gr 269,95 TL(434,45 TL/kg)
Çaykur Hediyelik Çay 400 gr Çay 400 gr 317,61 TL(759,38 TL/kg)

Çaykur Hediyelik Rize Çayı 500 Gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Çaykur Hediyelik Rize Çayı 500 Gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Çaykur Hediyelik Rize Çayı 500 Gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.