Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Doğuş Geleneksel Rize Çayı 5000 gr Fiyatları

Doğuş Geleneksel Rize Çay 5000 Gr

Satıcı: GURME STORE

1.444,00 TL

(288,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 1444.00
Doğuş Rize Sarı Çay 5000 gr

Satıcı: SMALLMAN

1.644,86 TL

(328,97 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 1644.86
Doğuş Rize Sarı Çay 5000 Gr

Satıcı: ONMARKTR

1.665,00 TL

(333,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 1665.00
Doğuş Rize Sarı Çay 5000 Gr

Satıcı: Smallman

1.685,40 TL

(337,08 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 1685.40
Doğuş Rize Sarı Çay 5000 gr

Satıcı: netsipariş

1.801,98 TL

(360,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 1801.98
Doğuş Rize Sarı Çay 5000 gr

Satıcı: Aktüel Express

1.825,00 TL

(365,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1825.00
Rize Sarı Çay 5000 Gram

Satıcı: pazareyle

1.838,24 TL

(367,65 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 1838.24
Doğuş Rize Sarı Çay 5000 gr

Satıcı: SMALLMAN

1.878,35 TL

(375,67 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1888.35
Doğuş Rize Sarı Çay 5000 Gr

Satıcı: Netsiparis

1.914,50 TL

(382,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 1914.50
Doğuş Rize Sarı Çay 5000 Gr

Satıcı: girnetbilisim

2.012,50 TL

(402,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 2012.50
Doğuş Rize Sarı Çay 5000 Gr

Satıcı: Patygoteknoloji

2.020,00 TL

(404,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 2020.00
Doğuş Rize Sarı Çay 5000 gr

Satıcı: Ofix

2.061,96 TL

(412,39 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 2061.96
Rize Sarı Çay 5000 Gram

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

2.107,80 TL

(421,56 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

13 2107.80
Doğuş Rize Sarı Çay 5000 Gr

Satıcı: Elektro Sepeti

3.053,10 TL

(610,62 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 3053.10

Doğuş Geleneksel Rize Çayı 5000 gr Fiyat Geçmişi

Doğuş Geleneksel Rize Çayı 5000 gr Ürün Ailesi

Doğuş Geleneksel Rize Çayı 5000 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Doğuş Geleneksel Rize Çayı 5000 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Doğuş Geleneksel Rize Çayı 5000 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.