Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Doğuş Geleneksel Rize Çayı 1000 gr Fiyatları

Doğuş Rize Sarı Çay 1000 gr

Satıcı: Şehzade Online

389,06 TL

(389,06 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 389.06
Doğuş Rize Çay 12 x 1 KG

Satıcı: TEKİNGIDA

3.577,50 TL

(298,13 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 3577.50
Doğuş Rize Çay 12 x 1 KG

Satıcı: kaytika

3.580,55 TL

(298,38 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 3580.55
Doğuş Rize Sarı Çay 1000 Gr X 10 Adet

Satıcı: BRN

3.099,00 TL

(309,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 3099.00
Doğuş Geleneksel Rize 1 Kg 12'Li Çay

Satıcı: kaytika

3.787,90 TL

(315,66 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 3787.90
Doğuş Geleneksel Rize Çayi 1000 Gr X 6 Adet = 6 Kg ( 2500- 3000 Demlik )

Satıcı: kaytika

1.919,00 TL

(319,83 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 1929
Doğuş Geleneksel Rize 1 Kg 6'Lı Çay

Satıcı: kaytika

1.964,00 TL

(327,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 1964.00
Doğuş Geleneksel Rize Çayı 6x1 Kg

Satıcı: Çaylimanı

1.971,00 TL

(328,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 1971.00
Doğuş Rize Çayı 1000 G X 4 Adet

Satıcı: kaytika

1.319,00 TL

(329,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 1329
Doğuş Çay Doğuş Rize Çayı 1000 Gr. X 3 Adet.

Satıcı: kaytika

999,00 TL

(333,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 1009
Doğuş Rize Sarı Çay 1000 Gr X 6 Adet

Satıcı: BRN

1.998,80 TL

(333,13 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 1998.80
Doğuş Geleneksel Rize 1 Kg 3'Lü Çay

Satıcı: kaytika

1.003,60 TL

(334,53 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 1003.60

Satıcı: TedarikBurada

1.009,80 TL

(336,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 1009.80
Doğuş Geleneksel Rize Siyah Dökme Çay 2 x 1 KG

Satıcı: caylimani

719,10 TL

(359,55 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

14 719.10
Doğuş Geleneksel Rize Çayı 1000 Gr X 4 Adet

Satıcı: Çaylimanı

1.439,10 TL

(359,78 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

15 1439.10
Doğuş Geleneksel Rize Çayı 4x1 Kg

Satıcı: Çaylimanı

1.439,10 TL

(359,78 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

16 1439.10
Doğuş Çay Geleneksel Rize Çayı 1000 gr X 4 Adet

Satıcı: Çaylarburada

1.449,99 TL

(362,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 1449.99

Satıcı: HÜRBA

1.106,91 TL

(368,97 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

18 1106.91
Doğuş Geleneksel Rize Siyah Dökme Çay 2 x 1 KG

Satıcı: ŞehzadeOnline

758,00 TL

(379,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

19 758.00
Doğuş Rize Sarı Çay 1000 Gr X 3 Adet

Satıcı: BRN

1.160,50 TL

(386,83 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

20 1160.50
Doğuş Geleneksel Rize 1 Kg Çay

Satıcı: kaytika

395,60 TL

(395,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

21 395.60
Doğuş Rize Çayı 1000 Gr. X 3 Adet.

Satıcı: Hürba

1.189,90 TL

(396,63 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

22 1199.9

Satıcı: hürba

1.199,90 TL

(399,97 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

23 1199.90

Satıcı: Gecegündüz

1.199,90 TL

(399,97 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

24 1199.90
Doğuş Doğus Çay ( Yeni ) Karadeniz Siyah 1000 Gr X 12 Adet Rize Cay Sepeti

Satıcı: Rize Çay Sepeti

4.799,90 TL

(399,99 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

25 4799.90
Doğuş Geleneksel Rize Çayı 2x1 Kg

Satıcı: Çaylimanı

809,10 TL

(404,55 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

26 809.10
Doğuş Rize Sarı Çay 1000 Gr

Satıcı: ONMARKTR

412,60 TL

(412,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

27 412.60
Doğuş Çay Doğuş Geleneksel Rize Dökme Çay 1 kg

Satıcı: Turna Shopping Center

420,75 TL

(420,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

28 420.75
Doğuş Rize Sarı Çay 1000 Gr

Satıcı: Patygoteknoloji

428,20 TL

(428,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

29 428.20
Doğuş Geleneksel Rize Çayı 1000 gr

Satıcı: kaytika

429,95 TL

(429,95 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

30 429.95
Doğuş Geleneksel Rize Çayı 1 Kg

Satıcı: Çaylimanı

449,10 TL

(449,10 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

31 449.10
Doğuş Rize Sarı Çay 1000 gr

Satıcı: HÜRBA

449,91 TL

(449,91 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

32 449.91
Doğuş Geleneksel Rize Çayı 1000 gr

Satıcı: ÇAYLİMANI

450,00 TL

(450,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

33 450.00
Doğuş Geleneksel Rize Çayı 1000 Gr X 4 Adet

Satıcı: İçecek Kapıda

1.839,20 TL

(459,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

34 1839.20
Doğuş Rize Sarı Çay 1000 gr

Satıcı: SMALLMAN

472,36 TL

(473,07 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

35 472.36
Rize Sarı Çay 1000 Gram

Satıcı: pazareyle

493,20 TL

(483,37 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

36 493.20
Doğuş Çay Doğuş Geleneksel Rize Dökme Çay 1 kg

Satıcı: Ofix

494,46 TL

(494,46 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

37 494.46
Doğuş Çay Doğuş Geleneksel Rize Dökme Çay 1 kg

Satıcı: ODN GRUP TİCARET

499,90 TL

(499,90 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

38 499.90
Doğuş Rize Sarı Çay 1000 gr

Satıcı: SMALLMAN

543,80 TL

(544,61 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

39 543.80

Doğuş Geleneksel Rize Çayı 1000 gr Fiyat Geçmişi

Doğuş Geleneksel Rize Çayı 1000 gr Ürün Ailesi

Doğuş Geleneksel Rize Çayı 1000 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Doğuş Geleneksel Rize Çayı 1000 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Doğuş Geleneksel Rize Çayı 1000 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.