Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Aroma:

Ezber Bozan Çay 2500 gr Fiyatları

Ezberbozan Çay çay 2500 gr

Satıcı: Senemoğlu ticaret

1.355,00 TL

(542,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 1355.00
Ezberbozan Çay Ezberbozan Sade 2500gr

Satıcı: EZBERBOZAN ÇAY SAYAR GIDA

1.355,00 TL

(542,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1355.00
Ezberbozan Çay Ezberbozan Sade 2500gr

Satıcı: MSE E-TİCARET

1.355,00 TL

(542,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1355.00
Ezberbozan Çay Ezber Bozan Çay 2500 Gr

Satıcı: TATDAY GIDA PAZARLAMA

1.355,00 TL

(542,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 1355.00
Ezberbozan Çay Ezber Bozan Çay 2500 Gr

Satıcı: ÇAKIR TİCARET FATİH ÇAKIR

1.355,00 TL

(542,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1355.00
Ezberbozan Çay Ezber Bozan Çay 2500 Gr

Satıcı: Zafer Kurumsal Tedarik

1.355,00 TL

(542,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 1355.00
Ezberbozan Çay çay 2500 gr

Satıcı: TATDAY GIDA PAZARLAMA

1.355,00 TL

(542,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 1355.00
Ezberbozan Çay çay 2500 gr

Satıcı: ÇAKIR TİCARET FATİH ÇAKIR

1.355,00 TL

(542,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 1355.00
Ezberbozan Çay çay 2500 gr

Satıcı: Zafer Kurumsal Tedarik

1.355,00 TL

(542,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 1355.00
Ezberbozan Çay Ezberbozan Sade 2500gr

Satıcı: TATDAY GIDA PAZARLAMA

1.355,00 TL

(542,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 1355.00
Ezberbozan Çay Ezberbozan Sade 2500gr.

Satıcı: ZAFER KURUMSAL TEDARİK

1.355,00 TL

(542,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 1355.00
Ezberbozan Çay 2500 gr

Satıcı: ZAFER KURUMSAL TEDARİK

1.355,00 TL

(542,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

12 1355.00
Ezber Bozan Çay 2500 Gr

Satıcı: ZAFER KURUMSAL TEDARİK

1.355,00 TL

(542,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 1355.00

Ezber Bozan Çay 2500 gr Fiyat Geçmişi

Ezber Bozan Çay 2500 gr Ürün Ailesi

Ezber Bozan Çay 5000 gr Çay 5 kg 1.355,00 TL(271,00 TL/kg)
Ezber Bozan Çay 2500 gr Çay 2.5 kg 1.355,00 TL(542,00 TL/kg)

Ezber Bozan Çay 2500 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Ezber Bozan Çay 2500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ezber Bozan Çay 2500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.