Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Aroma:

Ezber Bozan Çay 5000 gr Fiyatları

Ezberbozan Çay EZBER BOZAN ÇAY 2.5 KG SADE

Satıcı: MSE E-TİCARET

1.355,00 TL

(271,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 1355.00
Ezberbozan Çay Ezberbozan çay 2.5 kg

Satıcı: Senemoğlu ticaret

1.355,00 TL

(271,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1355.00
Ezberbozan Çay Ezberbozan çay 2.5 kg

Satıcı: MSE E-TİCARET

1.355,00 TL

(271,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1355.00
Ezberbozan Çay EZBER BOZAN ÇAY 2.5 KG SADE

Satıcı: Senemoğlu ticaret

1.355,00 TL

(271,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 1355.00
Ezberbozan Çay Ezberbozan çay 2.5 kg

Satıcı: ORUÇ GRUP

1.355,00 TL

(271,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1355.00
Ezberbozan Çay Ezberbozan çay 2.5 kg

Satıcı: EZBERBOZAN ÇAY SAYAR GIDA

1.355,00 TL

(271,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 1355.00
Ezberbozan Çay EZBER BOZAN ÇAY 2.5 KG SADE

Satıcı: ORUÇ GRUP

1.355,00 TL

(271,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 1355.00
Ezberbozan Çay EZBER BOZAN ÇAY 2.5 KG SADE

Satıcı: EZBERBOZAN ÇAY SAYAR GIDA

1.355,00 TL

(271,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 1355.00
Ezberbozan Ezber Bozan Çay 5000gr

Satıcı: ORUÇ GRUP

2.370,00 TL

(474,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 2370.00
Ezberbozan Ezber Bozan Çay Rize Çayı Dökme Sade 5000 gr

Satıcı: Senemoğlu ticaret

2.370,00 TL

(474,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 2370.00
Ezberbozan Çay Dökme 5 KG

Satıcı: zaferkurumsaltedarik

2.370,00 TL

(474,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 2370.00
Ezberbozan Çay Dökme 5 KG

Satıcı: sayargida

2.370,00 TL

(474,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

12 2370.00

Ezber Bozan Çay 5000 gr Fiyat Geçmişi

Ezber Bozan Çay 5000 gr Ürün Ailesi

Ezber Bozan Çay 5000 gr Çay 5 kg 1.355,00 TL(271,00 TL/kg)
Ezber Bozan Çay 2500 gr Çay 2.5 kg 1.355,00 TL(542,00 TL/kg)

Ezber Bozan Çay 5000 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Ezber Bozan Çay 5000 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ezber Bozan Çay 5000 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.