Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Neşe Çay Filiz 1000 gr Fiyatları

Neşe Çay Yörem Filiz Siyah Dökme Çay 1 KG

Satıcı: Neşeçay

345,60 TL

(345,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 345.60
Neşe Çay Yörem Filiz 1 Kg - 12 Adet

Satıcı: NEŞEÇAY

3.939,00 TL

(328,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 3939.00
Neşe Çay Yörem Filiz 1 Kg - 5 Adet

Satıcı: NEŞEÇAY

1.742,00 TL

(348,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 1742.00
Neşe Çay Yörem 1000 gr

Satıcı: Rize Çay Fuarı

355,00 TL

(355,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 355.00
Neşe Çay Yörem Filiz 1 Kg - 3 Adet

Satıcı: NEŞEÇAY

1.075,00 TL

(358,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 1075.00
Neşe Çay Yörem Filiz 1 Kg - 12 Adet

Satıcı: Çaylimanı

4.301,10 TL

(358,43 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 4301.10
Neşe Çay Yörem 1000 gr

Satıcı: EYE ATAlay

360,00 TL

(360,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 360.00
Neşe Çay Yörem Filiz 1000 Gr X 6 Adet

Satıcı: Çaylimanı

2.196,00 TL

(366,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 2196.00
Neşe Çay Yörem Filiz 1 Kg - 5 Adet

Satıcı: Çaylimanı

1.850,40 TL

(370,08 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 1850.40
Neşe Çay Yörem 1000 gr

Satıcı: NEŞE ÇAY

384,00 TL

(384,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 384.00
Neşe Çay Yörem Filiz 1000 Gr

Satıcı: NEŞEÇAY

384,00 TL

(384,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 384.00
Neşe Çay Yörem 1 Kg

Satıcı: NEŞE ÇAY

385,00 TL

(385,00 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 395
Neşe Çay Yörem Filiz 1000 Gr X 3 Adet

Satıcı: Çaylimanı

1.160,10 TL

(386,70 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 1160.10
Neşe Çay Yörem Filiz 1 Kg - 3 Adet

Satıcı: Çaylimanı

1.165,50 TL

(388,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 1165.50
Neşe Çay Yörem Filiz Siyah Dökme Çay 1 KG

Satıcı: caylimani

445,50 TL

(445,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

15 445.50
Neşe Çay Yörem Filiz 1000 Gr

Satıcı: Çaylimanı

467,10 TL

(467,10 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

16 467.10
Neşe Çay Yörem 1000 gr

Satıcı: ÇAYLİMANI

489,00 TL

(489,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 489.00
Neşe Çay (Bahçem Özgold 1kg, Köyüm Gold 1kg, Yörem Filiz 1kg) 3kg

Satıcı: EYE ATAlay

1.130,00 TL

(1.130,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

18 1130.00

Neşe Çay Filiz 1000 gr Fiyat Geçmişi

Neşe Çay Filiz 1000 gr Ürün Ailesi

Neşe Çay Filiz 1000 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Neşe Çay Filiz 1000 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Neşe Çay Filiz 1000 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.