Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Neşe Çay Filiz 500 gr Fiyatları

Neşe Çay Yörem 500 gr

Satıcı: EYE ATAlay

260,00 TL

(520,00 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 270
Neşe Çay Yörem Filiz 500 Gr - 20 Adet

Satıcı: NEŞEÇAY

3.332,00 TL

(333,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 3332.00
Neşe Çay Yörem Filiz 500 Gr - 10 Adet

Satıcı: NEŞEÇAY

1.768,00 TL

(353,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 1768.00
Neşe Çay Yörem Filiz 500 Gr - 6 Adet

Satıcı: NEŞEÇAY

1.091,00 TL

(363,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 1091.00
Neşe Çay Yörem Filiz 500Gr-20Adet

Satıcı: Çaylimanı

3.658,50 TL

(365,85 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 3658.50
Neşe Çay Yörem Filiz 500 Gr - 20 Adet

Satıcı: Çaylimanı

3.676,50 TL

(367,65 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 3676.50
Neşe Çay Yörem Filiz 500 Gram (12 Li Paket)

Satıcı: Çaylimanı

2.222,10 TL

(370,35 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 2222.10
Neşe Çay Yörem Filiz 500 Gr - 10 Adet

Satıcı: Çaylimanı

1.889,10 TL

(377,82 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 1889.10
Neşe Çay Yörem Filiz 500 Gr - 6 Adet

Satıcı: Çaylimanı

1.188,00 TL

(396,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 1188.00
Neşe Çay Yörem 500 gr

Satıcı: NEŞE ÇAY

287,00 TL

(574,00 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 297
Neşe Çay Yörem Filiz 500 Gr

Satıcı: NEŞEÇAY

287,00 TL

(574,00 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 297
Neşe Çay Yörem Filiz 500 Gr

Satıcı: NEŞE ÇAY

287,00 TL

(574,00 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

12 297
Neşe Çay Yörem 500 gr

Satıcı: ÇAYLİMANI

299,00 TL

(598,00 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 309
Neşe Çay Yörem Filiz 500 Gr

Satıcı: Çaylimanı

310,50 TL

(621,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

14 310.50

Neşe Çay Filiz 500 gr Fiyat Geçmişi

Neşe Çay Filiz 500 gr Ürün Ailesi

Neşe Çay Filiz 500 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Neşe Çay Filiz 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Neşe Çay Filiz 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.