Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Neşe Çay Köyüm Gold 1000 gr Fiyatları

Neşe Çay Köyüm Gold 1 KG

Satıcı: DEMİRELİNDİRİM

427,50 TL

(427,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 427.50
Neşe Çay Köyüm Gold 1 Kg 5 Adet

Satıcı: Rizedenbiçay

1.395,00 TL

(279,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 1395.00
Neşe Çay Köyüm Gold Çay 1 Kg 12 Adet

Satıcı: Rizedenbiçay

3.869,10 TL

(322,43 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 3869.10
Neşe Çay Köyüm Gold 1 Kg 3 Adet

Satıcı: Rizedenbiçay

985,50 TL

(328,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 985.50
Neşe Çay Köyüm Gold 1 Kg - 12 Adet

Satıcı: Rize Çay Fuarı

4.085,00 TL

(340,42 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 4085.00
Neşe Çay Köyüm Gold Siyah Çay 1000 Gr 10 Adet

Satıcı: Rize Çay Fuarı

3.410,00 TL

(341,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 3410.00
Neşe Çay Köyüm Gold Siyah Çay 1000 Gr 10 Adet

Satıcı: EYE ATAlay

3.415,00 TL

(341,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 3415.00
Neşe Çay Köyüm Gold 1 Kg - 12 Adet

Satıcı: EYE ATAlay

4.100,00 TL

(341,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 4100.00
Neşe Çay Köyüm Gold 1000 Gr X 12 Adet 1 Koli

Satıcı: EYE ATAlay

4.150,00 TL

(345,83 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 4150.00
Neşe Çay Köyüm Gold 1000 Gr X 6 Adet

Satıcı: EYE ATAlay

2.100,00 TL

(350,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 2100.00
Neşe Çay Köyüm Gold 1 Kg - 12 Adet

Satıcı: NEŞE ÇAY

4.233,00 TL

(352,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 4233.00
Neşe Çay Köyüm Gold Çay 1 Kg 12 Adet

Satıcı: NEŞEÇAY

4.233,00 TL

(352,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 4233.00
Neşe Çay Köyüm Gold 1000 Gr X 6 Adet

Satıcı: SEPETUM TOPTAN

2.150,00 TL

(358,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 2150.00
Neşe Çay Köyüm Gold 1 kg 3 Adet

Satıcı: Rize Çay Fuarı

1.090,00 TL

(363,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 1090.00
Neşe Çay Köyüm Gold 1 Kg 3 Adet

Satıcı: Rize Çay Fuarı

1.090,00 TL

(363,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 1090.00
Neşe Çay Köyüm Gold 1 Kg 5 Adet

Satıcı: NEŞEÇAY

1.872,00 TL

(374,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

16 1872.00
Neşe Çay Köyüm Gold 12 x 1 KG

Satıcı: caylimani

4.551,30 TL

(379,28 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

17 4551.30
Neşe Çay Köyüm Gold 1000 Gr X 12 Adet 1 Koli

Satıcı: Çaylimanı

4.612,50 TL

(384,38 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

18 4612.50
Neşe Çay Köyüm Gold 1 Kg 3 Adet

Satıcı: NEŞEÇAY

1.155,00 TL

(385,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

19 1155.00
Neşe Çay Köyüm Gold Çay 1 Kg 12 Adet

Satıcı: Çaylimanı

4.621,50 TL

(385,13 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

20 4621.50
Neşe Çay Köyüm Gold Siyah Çay 1000 Gr 10 Adet

Satıcı: Çaylimanı

3.869,10 TL

(386,91 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

21 3869.10
Neşe Çay Köyüm Gold Çay 1 Kg 7 Adet

Satıcı: Çaylimanı

2.735,10 TL

(390,73 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

22 2735.10
Neşe Çay Köyüm Gold Siyah Dökme Çay 1 KG

Satıcı: Neşeçay

446,40 TL

(446,40 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

23 446.40
Neşe Çay Köyüm Gold Siyah Dökme Çay 1 KG

Satıcı: caylimani

471,60 TL

(471,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

24 471.60
Neşe Çay Köyüm Gold 1 KG

Satıcı: caylimani

471,60 TL

(471,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

25 471.60
Neşe Çay Köyüm Gold 1 Kg

Satıcı: NEŞE ÇAY

496,00 TL

(496,00 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

26 506

Neşe Çay Köyüm Gold 1000 gr Fiyat Geçmişi

Neşe Çay Köyüm Gold 1000 gr Ürün Ailesi

Neşe Çay Köyüm Gold 1000 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Neşe Çay Köyüm Gold 1000 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Neşe Çay Köyüm Gold 1000 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.