Çay Tipi:
Ağırlık:
Organik Sertifikası:
Yok
Tür/Seri:
Kullanım Yeri:
Demlik
Kullanım Tipi:
Ambalaj:
Menşei:

Neşe Çay Köyüm Gold 500 gr Fiyatları

Neşe Çay Gold 500 Gr 1 Adet

Satıcı: NEŞEÇAY

169,90 TL

(339,80 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 179.9
Neşe Çay Köyüm Gold 500 Gr - 10 Adet

Satıcı: Rize Çay Fuarı

1.735,00 TL

(347,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 1735.00
Neşe Çay Köyüm Gold 500 Gr - 10 Adet

Satıcı: EYE ATAlay

1.740,00 TL

(348,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 1740.00
Neşe Çay Köyüm Gold 500 gr 20 Adet

Satıcı: EYE ATAlay

3.500,00 TL

(350,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 3500.00
Neşe Çay Köyüm Gold 500 Gr - 6 Adet

Satıcı: Rizedenbiçay

1.053,00 TL

(351,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 1053.00
Neşe Çay Köyüm Gold 500 gr 20 Adet

Satıcı: NEŞE ÇAY

3.596,00 TL

(359,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 3596.00
Neşe Çay Köyüm Gold 500 Gr 20 Adet

Satıcı: NEŞEÇAY

3.596,00 TL

(359,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 3596.00
Neşe Çay Köyüm Gold 500 Gr - 6 Adet

Satıcı: Rize Çay Fuarı

1.090,00 TL

(363,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 1090.00
Neşe Çay Köyüm Gold 500 Gr - 6 Adet

Satıcı: EYE ATAlay

1.100,00 TL

(366,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 1100.00
Neşe Çay Köyüm Gold 500 Gr - 10 Adet

Satıcı: NEŞE ÇAY

1.908,00 TL

(381,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 1908.00
Neşe Çay Köyüm Gold 500 Gr - 10 Adet

Satıcı: NEŞEÇAY

1.908,00 TL

(381,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 1908.00
Neşe Çay Köyüm Gold 500 Gr 20 Adet

Satıcı: Çaylimanı

3.914,10 TL

(391,41 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 3914.10
Neşe Çay Köyüm Gold 500 Gr - 6 Adet

Satıcı: NEŞE ÇAY

1.178,00 TL

(392,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 1178.00
Neşe Çay Köyüm Gold 500 Gr - 6 Adet

Satıcı: NEŞEÇAY

1.178,00 TL

(392,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 1178.00
Neşe Çay Köyüm Gold 500 Gram (12 Li Paket)

Satıcı: Çaylimanı

2.385,00 TL

(397,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

15 2385.00
Neşe Çay Köyüm Gold 500 Gr - 10 Adet

Satıcı: Çaylimanı

2.011,50 TL

(402,30 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

16 2011.50
Neşe Çay Köyüm Gold 500 Gr - 6 Adet

Satıcı: Çaylimanı

1.259,10 TL

(419,70 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

17 1259.10
Neşe Çay Köyüm Gold 500 Gr - 6 Adet

Satıcı: Rize Çay Sepeti

1.279,90 TL

(426,63 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

18 1279.90
Neşe Çay Gold 500 gr 1 Adet

Satıcı: Rize Çay Fuarı

255,00 TL

(510,00 TL/kg)

+ 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

19 265
Neşe Çay Köyüm Gold Siyah Dökme Çay 500 G

Satıcı: Neşeçay

269,10 TL

(538,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

20 269.10
Neşe Çay Köyüm Gold 500 gr

Satıcı: NEŞE ÇAY

299,00 TL

(598,00 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

21 309
Neşe Çay Köyüm Gold Siyah Dökme Çay 500 G

Satıcı: caylimani

301,50 TL

(603,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

22 301.50
Neşe Çay Köyüm Gold 500 Gr

Satıcı: Çaylimanı

314,10 TL

(628,20 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

23 314.10

Neşe Çay Köyüm Gold 500 gr Fiyat Geçmişi

Neşe Çay Köyüm Gold 500 gr Ürün Ailesi

Neşe Çay Köyüm Gold 500 gr Temel Özellikleri

Yok
Demlik

Neşe Çay Köyüm Gold 500 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Neşe Çay Köyüm Gold 500 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.